Jenny May: „Es esmu jūsu elks” (AUDIO)

Dziedātājai Jenny May ir iznācis jauns singls. Dziesmas melodija ir liriska, saulainās noskaņās, savukārt dziesmas teksts vārda tiešajā nozīmē "gāž no kājām nost"!

Jenny May: „Es esmu jūsu elks” (AUDIO)
Komentāri[22] 23.10.2008 09:19

„Latvija kā Holivuda guļ man pie kājām”, „ir tik saviļņoti runāt par sevi”, „man jābūt skaistai, gudrai un ar blondiem matiem”, „es esmu zvaigzne visā savā spožumā”, „neaizmirstiet, es esmu jūsu elks”... Kas noticis ar jauko dziedātāju Jenny May? Vai tiešām dziedātāja slimo ar zvaigžņu slimību? Nebūt nē!

Jenny May vairs nav tā mazā meitene, kura reiz Eirovīzijā lēkāja pa skatuvi rozā kleitā un valdzināja skatītājus ar savu bērnišķīgo smaidu. Plašākai auditorijai viņa sevi piesaka no jauna, pavisam citā stilā.

Jenny May šoreiz nedzied par mīlestību un jūtām, bet gan ļoti atklāti pauž savu viedokli par lietām, par kurām citi neuzdrošinās skaļi runāt. Par ko īsti ir šī dziesma un kā tā tapusi? Maija (īstajā vārdā) stāsta, ka dziesmas ideja radās, kad viņa Spānijā apmeklēja masku veikalu.

Gribēdama nopirkt masku, dziedātāja aizdomājās par cilvēkiem, kuri dzīvē bieži nēsā iedomātas maskas, tēlojot un neatklājot savu patieso dabu. Jau agrāk dziedātāju uztraucis fakts, ka dažam viena diena televīzijā vai paaugstinājums kādā amatā ir licis justies pārākam par citiem. „Ir tik daudz cilvēku, kuri, tiekot augstos amatos, kļūst iedomīgi. Vislabāk esmu to novērojusi šovbiznesā. Šodien es par tādiem cilvēkiem tikai pasmejos un šādas situācijas uztveru ar vieglu ironiju. Dziesma viennozīmīgi ir arī par to, kāda es nekad nevēlētos kļūt,” tā dziedātāja.

AUDIO

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [22] ››
didoo 24.10.2008 21:07
nu ko lai saku,bals taka bernam nevis sievietei un piedevam diezgan gruuti saprast! dziesma man laikam neparak. :)+

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss