Jenny May: "Es esmu zvaigzne visā savā spožumā"

Ar jaunu dziesmu par sevi atgādinājusi Jenny May. Pašlaik valdošā šovu trakuma kontekstā viņas sacerētā dziesma šķiet kā ironizēšana par šiem TV balagāniem.

Jenny May: "Es esmu zvaigzne visā savā spožumā"
Komentāri[39] 17.10.2008 08:14
"Latvija kā Holivuda guļ man pie kājām", "ir tik saviļņoti runāt par sevi", "man jābūt skaistai, gudrai un ar blondiem matiem", "es esmu zvaigzne visā savā spožumā", "neaizmirstiet, es esmu jūsu elks!" un pat "Holivuda mani sauc" — šādi teksti dzirdami Jenny May jaunajā dziesmā "Es esmu jūsu elks".

Vai meitenei sakāpis galvā? Vai varbūt šī dziesma domāta kā ironizēšana par Latviju atkārtoti pārņēmušo šovu ēru? Negribas ticēt ne vienam, ne otram. Maija nekad nav bijusi iedomīga, savukārt kritizēt šovus no viņas puses būtu kā spļaut akā, no kuras pati dzērusi. Jāatgādina, ka Jenny May pati piedalījās šovā "Zvaigžņu lietus" kopā ar Šonu, ar kuru sadarbība turpinās vēl šobaltdien. Ne velti tieši Šona kūrētajā "www.orec.lv" parādījies arī minētais gabals.

"Ne viens, ne otrs!" "VZ" aizdomas smejot apstiprina dziedātāja. "Šīs dziesmas ideja radās Spānijā kādā masku veikalā, kur labākās maskas maksāja tūkstošus. Taču tās vienalga bija tikai maskas! Tā aizdomājos par cilvēkiem, kuri arī ir kā maskas. Ir tādi, kam pietiek reizi iznākt uz skatuves vai tikt svarīgākā amatā, lai viņiem uzreiz piemestos mazās sētas lielā saimnieka sindroms. Dziesma ir viegla ironija par šādiem cilvēkiem, kuru mums apkārt diemžēl netrūkst," tā Maija.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [39] ››
skull 23.10.2008 07:32
pieradi to, kad, tu esi zvaigzne

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss