Potenciālās Princeses tiešām iegāza pašu suņi?

Vipi.lv jau ziņoja, ka pirmajā izbalsošanas reizē šovu "Latvijas princese" nācās pamest divām suņu saimniecēm. Vai tā bija Diānas un Sandas kļūda - paņemt līdzi suņukus?

Potenciālās Princeses tiešām iegāza pašu suņi?
Komentāri[48] 04.09.2008 14:30

Diāna un Sanda uz šovu līdzi bija paņēmušas suņus. Sanda atklāja, ka suns ir viņas dvēselīte. "Kāpēc man līdzi bija suns? Suns ir mana dvēselīte - esmu suni audzinājusi, kad viņa bija 300 gramus smaga, bez viņas jūtos tukša. Jau kopš bērnības sapņoju par mazu suni," pastāstīja Sanda.

Sanda Sedova

Meitene atklāja, ka jau kopš bērnības vienmēr sapņojusi par mazu suņuku, kurš nekad neizaugs liels.

Diānai ir ne tikai viens suns, bet pat vairāki mazie draugi. Kā pastāstīja Diāna, viņiem ģimenē ir seši suņi, katram ģimenes locekli pa vienam.

"Mana attieksme pret sunīšiem ir pozitīva, ja tas neskar mani. Man bērns katru dienu lūdz, lai nopērku sunīti, bet es to nedaru, jo man ir žēl sagrauzto mantu, man žēl savu kurpju, man šausmīgi nepatīk dzīvnieku spalvas un man negribas, ka vakaros pa manu gultu skraida vai trīc kaut kāds dzīvnieks.

Sabīna Kukute

Man patīk dzīvnieki, bet tikai līdz brīdim, kamēr tie mani netraucē. Tas ir tāpat kā ar bērnu. Nedomāju, ka kādai no meitenēm būtu patīkami klausīties mana bērna histērijās. Es jau varēju paņemt arī bērnu, jo tie mazie klēpjsuņi ir tie paši bērni, kuriem ir raksturs, kuri arī grib čurāt, par kuriem jārūpējas utt. ," savu viedokli par suņiem pauda Sabīna.

Skatoties pirmo raidījumu, izskatījās, ka arī Princis nav sajūsmā par meiteņu līdzpaņemtajiem suņiem, un abām dalībniecēm nācās šovu pamest.

Diāna Kubasova

Vai tā bija Diānas un Sandas kļūda - paņemt līdzi suņukus?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [48] ››
Uguntiņa 20.10.2008 13:36
Ok.par šo es neko nesaku...nu par to ka suņi ir kopjami utt..bet vai kaut kur bija rakstīts..meklē latvijas prinv=cesiu ar suni?? tik pat labi es savu aligatoru varēju ņemt līdz, jo viš man lūk ļoti mīļš!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss