Laura KOSĪTE atklāj Valda ŠKUTĀNA noslēpumus par to kādas meitenes viņam patīk

Nu gan būs kā pasakā — 20 skaistules mēģinās iekarot TV pasludinātā prinča Valda Škutāna sirdi, aiz kuras pukst 10 000 eiro un kronis ar 600 "Swarovski" kristāliem. Mēs jau laikus izzinājām, kas un kādas viņam patīk!

Laura KOSĪTE atklāj Valda ŠKUTĀNA noslēpumus par to kādas meitenes viņam patīk
Komentāri[46] 19.08.2008 14:00

Vairāk nekā 3000 meiteņu kā uz burvju mājiena stāvēja garās rindās, svīda komisijas locekļu priekšā un, dažādos veidos apliecinot savas prasmes, cīnījās par patiesībā viņām pilnīgi tumšu bildi, jo šova veidotāji sniedza tikai aptuvenu nojausmu, kas, kā un kāpēc viņām būs jādara, lai saņemtu lielo balvu, — viņām pat nejautāja, vai Valdis Škutāns ir viņu sapņu vīrietis, jo prinčus tak neapspriež, viņus ieceļ.

Laura Kosīte, Valda bijusī draudzene:

"Cik zinu, Valdim labāk patīk gaišmates, nevis tumšmates... Deju pasaule viņu ir pieradinājusi pie skaistiem ķermeņiem, perfektiem meikapiem un krāšņiem tērpiem, tādēļ liela nozīme ir arī tam, cik ļoti meitene sevi kopj.

Valdim pašam ļoti patīk par sevi rūpēties, tādēļ viņam noteikti simpatizēs meitene, kura mīl uzposties. Protams, līdz saprāta robežām, jo tāda, kas nepārtraukti domā tikai par to, kur un kā pieaudzēt jaunus nagus vai matus, nepavisam nav Valda stilā.

Viņam patīk saturīgas meitenes — tādas, uz kurām var ne tikai skatīties, bet ar kurām var arī parunāt un kurām patīk aktīvā atpūta. No pieredzes zinu, — ja ar Valdi dodas kādā ceļojumā, tad gulēšana pie jūras un nekā nedarīšana ir jāaizmirst!

Viņš pavisam noteikti nav tas cilvēks, kas vislabāk atpūšas, gulšņājot mājās pie televizora, — viņš dodas uz naktsklubu un līdz slapjam kreklam kārtīgi izdejojas. Cik labi meitenei jāmāk dejot, lai iemantotu Valda simpātijas? Viņa var nedejot vispār — Valdis, kā visi profesionālie dejotāji, spēj labi dejot ar jebkuru.

Manuprāt, viņam līdzās vislabāk piestāvētu meitene — klusējošais līderis. Tāda, kas, no vienas puses, gudri un neuzkrītoši virzītu viņu pareizajā virzienā un tajā pašā laikā spētu viņam pakļauties. Valdim līdzās ir vajadzīga sieviete, kādas parasti stāv aiz daudziem pasaules līderiem, — spēcīga personība, kas atbalsta vīrieša pieņemtos lēmumus. Viena no labākajām Valda īpašībām ir tā, ka viņš nav greizsirdīgs. Viņš varbūt dažkārt mīlēs meiteni pamācīt, taču nekad neierobežos viņas brīvību ar muļķīgām greizsirdības scēnām."

Agita Mironova, Valda deju skolotāja:

"Esmu Valda deju skolotāja, kas ir audzinājusi šo cilvēku no mazotnes. Valdim blakus ir vajadzīga meitene, kas ir ļoti spēcīga personība, dzīvesgudra, kas nav jaunāka par saviem gadiem. Viņai jāzina, ko grib, un vienlaikus jābūt arī diezgan pakļāvīgai. Valdis nemīl, ja viņam nepakļaujas. Viņš nenoliedzami ir valdonīgs. Ja meitene būs no citas sfēras un nebūs Valdim autoritāte, viņš viņu noteikti pamācīs.

Uzskatu, ka tīri pēc rakstura Valdim ideāla partnere bija Laura. Tieši pateicoties viņas rakstura īpašībām — klusēt un nelēkt acīs —  viņiem abiem izdevās nodejot kopā tik ilgi..."

Elita Drāke, Valda šā brīža deju skolniece:

"Meitenei noteikti jābūt stabilai un pietiekami garīgai, jo Valdim ir ārkārtīgi svarīgs otra cilvēka saturs.

Runājot par Valda harismātiskumu un līderismu — tā ir tikai viena viņa puse. Kā visiem cilvēkiem, arī viņam ir otra puse. Tā kā Valdis nāk no deju pasaules, kur bieži vērtējumu nosaka tas, kā tu iepatīcies žūrijai, tad viņam, nenoliedzami, patīk patikt. Tas varētu būt viņa vienīgais vājais punkts, — viņš var izvēlēties nevis to meiteni, kas viņam vislabāk atbilst, bet gan to, kas vispārliecinošāk nodemonstrēs to, ka viņš viņai patīk."

Agris Daņiļevičs, horeogrāfs:

"Man šķiet, ka Škutāns, kā saka, "tut ņe pričom", visu nosaka balva — 10 000 eiro. Bet, no otras puses, es domāju, ka Valdis atbilst tam priekšstatam un pat stereotipam par to, kādu mēs iedomājamies princi. Stāja, iznesība un arī raksturs — viņam ir māka paust un aizstāvēt savu viedokli. Te gan vēl var piebilst, ka TV ir tāds spēks un ietekme uz skatītāju, ka par zvaigzni vai princi viņi pāris nedēļu laikā spēj pārvērst jebkuru, bet, kas notiek tālāk ar šo cilvēku, tas jau ir cits jautājums."

Juris Paiders, žurnālists:

"Cik es no reklāmām noprotu, te jautājums nav par to, vai Škutāns ir prinča cienīgs, te ir stāsts vai, pareizāk, pasakas par Pelnrušķīti variants vai pat amerikāņu sapnis, kad pilnīgi nepazīstams cilvēks no tautas kļūst par slavenību vai kurpju tīrītājs — par miljonāru. Tikai Latvijā raksturīgi, ka mūsu cilvēki nemīl savus līderus un viņi ātri vien tiek pataisīti par putnu biedēkļiem. Varbūt tāpēc tie, kuri tādi varētu būt, vairās to darīt."

Aleksandra Kurusova, Valda bijusī deju partnere:

"Manuprāt, šai meitenei vajadzētu būt nedaudz klusākai un piezemētākai, nekā ir pats Valdis. Katrā gadījumā meitene — līdere viņam līdzās neder. Vienam ir jābūt plusiņam, otram — mīnusiņam. Ja abi ir vienādi, grūti būs abiem. Par Valdi zinu — viņš ir ļoti atvērts un komunikabls, ātri spēj atrast kontaktu ar svešiem cilvēkiem, turklāt viņš nav iedomīgs, kā daudziem no malas varbūt šķiet. Tādēļ, manuprāt, nevienai meitenei nebūs grūti atrast kopīgu valodu ar viņu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [46] ››
BizmārītE 24.08.2008 01:20
Nu ja...kuram gan viirietim blakus sev gribas plusinju...hi hih hi...da labi, kura vairaak liidiis vinjam pakaljaa, taa buus princese...ha ha ha

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss