Valdis ŠKUTĀNS iegādājies stilīgu BOBIKU un kļuvis par Mr. Positive

Dejotājs Valdis Škutāns pirms mēneša iegādājās MINI Cooper D. Automašīnu Valdis mīļi saucot par BOBIKU.

Valdis ŠKUTĀNS iegādājies stilīgu BOBIKU un kļuvis par Mr. Positive
Komentāri[14] Bilžu galerija[5] 19.07.2008 08:00

"Pirms iegājos MINI, priekšroku devu lieliem automobīļiem, man  vienmēr ir patikušas BMW un Mercedes Benz automašīnas, tās man  asociējas ar drošību, stabilitāti, uz ceļa nejūti arī katru  mazāko bedrīti un trokšņus," Vipi.lv stāsta Valdis Škutāns.

 

Sākumā dejotājs vēlējies iegādāties BMW 5. sērijas automobīli, bet gatavojies pirkt BMW 7.sēriju.

 

Kādēļ MINI? "Es pievērsu uzmanību autovadītājiem, kuri  pārvietojas ar šādiem automobīļiem - vidējais vecums bija ap  40-50 gadiem. Nevienam nav noslēpums par to, ka BMW autovadītājiem ir izteikti agresīvs braukšanas stils, ar BMW ir jāprot braukt lēni...  Gala  rezultātā es nonācu pie slēdziena, ka vēlos jaunu auto, nevis secon-hand un 7. sērijas BMW es nevaru atļauties. Degvielas  sadārdzinājums arī lika apsvērt ekonomiska auto iegādi. Ar MINI esmu ļoti apmierināts, vidējais degvielas patēriņš ir 5.0 litri, ņemot vērā to, ka galvenokārt pārvietojos pa pilsētu. Ārpus pilsētas salona dators rāda 3.5 litru patēriņu... Šis auto  ir nenoliedzams stila elements un tas neatstāj vienaldzīgu nevienu. Speciāli izvēlējos sarkano krāsu, jo tā ir mana mīļākā krāsa," atklāj dejotājs.

 

Valdis Škutāns pēdējā laikā pat savu garderobi pielāgojis šim automobīlim - rūtaini krekli un bikses.

 

"Draugi tagad mani sauc par Mr. Positive, kad ierauga braucam ar šo auto. (Smaida.)  Arī noparkoties ir ļoti ērti, vari  iespraukties katrā mazākajā brīvajā vietiņā. Tam, protams, ir  arī savi mīnusi, kad esmu noparkojis auto "zem zīmes" vai kādu reizi steidzoties pārsniedzu braukšanas ātrumu - draugi uzreiz zvana  un aizrāda, ka esmu paskrējis garām ar sarkani-rūtaino MINI!"

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
fi 21.07.2008 16:46
atgaadina nedaudz Deividu Boviju jauniibaa tajaa pirmajaa bildee (peec sejas.)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss