ŠONS iekaro Latvijas klubu apmeklētāju simpātijas

18. jūlijā, kā arī turpmāk katru piektdienu, Jameson bārā (Kr.Barona 52) visi mūzikas cienītāji ir aicināti uz ballīti, kur par vakara atmosfēru un mūziku rūpēsies DJ SHONS.

ŠONS iekaro Latvijas klubu apmeklētāju simpātijas
Komentāri[7] Bilžu galerija[1] 18.07.2008 08:00

Plašākai publikai Šons ir pazīstams kā realitātes šova Talantu fabrika horeogrāfs, kā arī piedaloties LNT šovā Zvaigžņu lietus duetā ar Jenny May.

Žilbinoši sarkanie toņi, mūsdienīgi iekārtots interjers un īru viskija bārs – tā ir Jameson bāra vizītkarte, kas sevis izvēlēto publiku piesaista jau no pirmā acu uzmetiena. Nav arī brīnums, ka šo atpūtas vietu izvēlas daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki. Piektdienās tur var sastapt gan dažādus šova dalībniekus, gan mūziķus, gan aktierus. Kamēr Vecrīgas klubi ir pārpildīti un dejotgribētāji stāv rindās, Jameson bārā ballīte sit augstu vilni un gaidīti tiek visi. Sarkanīgi oranžās sienas un griesti rada savdabīgi patīkamu taču vienlaikus sentimentālu noskaņojumu. Kā jau katram sevi cienošam bāram pieklājas, arī Jameson piedāvā apmeklētājiem plašas iespējas paātrināt asinsriti ar kādu grādīgo dzērienu. Iestādes lepnums ir viskijs Jameson un izcila mūzika dažādām gaumēm.

Šonu daudzi pazīst kā profesionālu horeogrāfu, kuram pieder sava deju studija asociācijā ar Broadway deju studiju (New York), Dance Works deju studiju, kā arī Pineapple deju studiju (London). Viņš pats ir bijis viens no labākajiem dejotājiem slavenajā „Mark Summers” deju aģentūrā, kura strādā ar tādām zvaigznēm kā George Michael, Madona, Janet Jackson, Sugababes, Nike Dance u.c.

Šons mīlestību pret mūziku spēj izrādīt ne tikai dejā, bet arī darbojoties kā lielisks DJ. Viņš ir apceļojis pasauli un spēlējis dažādos klubos Vācijā, Francijā, Anglijā u.c. Lai gan viņš ir dzimis un audzis Nigērijā – Abudžā un Ibadanā, par savām mājām pašlaik uzskata Latviju.

Turpmāk katru piektdienu Šons izklaidēs visus labas mūzikas cienītājus „Jameson” bārā.

Šonu var satikt arī muzikālajā klubā restorānā "Fīlings".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
kristine18 20.07.2008 20:40
Nju veiksmi...merrktieciba vienmer ir pasveicama...cerams ka viss ari turpmak izdosies!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss