Žūrija neglābj Šonu un Jenny May

Ripoja ola lejā no kalna, bet no šova "Zvaigžņu lietus" ripoja Šons un Jenny May. Žūrijai tagad ir piešķirtas tiesības atstāt šovā visus atlikušos pārus, taču šī iespēja netika izmantota. Žūrijas verdikts - pāris nesaņem imunitāti un pamet šovu.

Žūrija neglābj Šonu un Jenny May
Komentāri[104] Bilžu galerija[10] 23.03.2008 23:06

Šovakar mēs visi atkal varējām tusēt kopā ar šova „Zvaigžņu lietus” dalībniekiem. Par galveno balvu cīnījās vairs tikai pieci pāri.

 

Lieldienu vakarā skanēja dziesmas no dažādām teātra izrādēm un kinofilmām, bet žūrēja Valdis Lūriņš, Andžela Goba, Mārtiņš Freimanis un Rihards Pīks.

 

Jana Kalniņa un Ivo Grīsniņš–Grīslis šoreiz izpildīja kompozīciju „Summer nights”. Priekšnesumam pietrūka plašuma, attīstības un efektu. Nedaudz uztvert dziedāšānu traucēja pieaicinātie dejotāji, bet kopumā pāris progresē. (Žūrijas vērtējums – 9,9,10,9).

 

Maestro Raimonda Paula „Kerijas dziesmu” dziedāja Ieva Pļavniece un Ivo Fomins. Teicama skatuves izjūta, bet Freimanim, noklausoties šo dziesmu, arī sagribējās nomirt jaunam... Skaista žēlsirdības himna. (Žūrijas vērtējums – 10,10,10,10).

 

Kā trešie ar populāro hītu „Lady Marmelade”uzstājās Šons un Jenny May. Vienmēr vīrišķīgo Šonu šoreiz redzējām stāvot uz pamatīgām augstpapēdenēm. Šis nesums priekšā žūrijai šķita gaumīgs. Dziesmas laikā abi ne tikai pamanījās aizmirst vārdus, bet Šonam, nākot uz skatuves, traucēja arī dekorācijas. (Žūrijas vērtējums –9,8,9,9 ).

 

Ja tebja nikogda ne zabudu” – tā sauc dziesmu, kuru izpildīja Yana Kay un Intars Rešetins. Ļoti emocionāls priekšnesums... milzīga jūtu amplitūda.  Lielākajai zāles auditorijai bija grūti novaldīt emocijas un asaras... (Žūrijas vērtējums – 10,10,10,10).

 

Pēdējie uz skatuves kāpa Liene Zostiņa un Edijs Šnipke, kā arī piecgadīgais Markus. Tika izpildīta dziesma no rokoperas Lačplēsis „Uz krustcelēm”. Arī emocionāli piepildīts priekšnesums. Šoreiz dziedāšana gan tik ļoti nepārliecināja. (Žūrijas vērtējums – 10,9,10,10).

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [104] ››
Laila 30.03.2008 15:07
Ne ar ko neizcēlās, priekšnesumi diezgan lēti.. Un Jenny May liekas, ka viņa ir pasaules skaistule un ideālākā sieviete pasaulē, bet tā nav..

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss