Kā Linda Leen smalki pasūtīja ... Paulu

Linda ir viena no dārgākajām Latvijas dziedātājām. Viņas honorārs rakstāms ar trim nullēm. "Dārgākā grupa Latvijā, kā zināms, ir Prāta vētra," viņa pasmaida. Tomēr nenoliedz, ka par darbu, ko ieguldījusi, vēlas saņemt atbilstošu samaksu.

Kā Linda Leen smalki pasūtīja ... Paulu
Komentāri[160] Bilžu galerija[8] 03.07.2008 08:00

"Man vienmēr vajag, lai viss ir izdarīts, cik labi vien iespējams. Tas daudzus kaitina," viņa saka. Agrāk Linda vēlējusies par katru cenu kaut ko pierādīt. "Nezinu, varbūt komplekss būt pašai labākajai," viņa domīgi nosaka. Skolas laikā Linda neesot bijusi starp populārākajām meitenēm. Tieši otrādi! "Tas jau desmitreiz presē aprakstīts," dziedātāja garlaikoti saka, izvairīdamās no tuvākiem paskaidrojumiem.

Viņa netika mūzikas festivāla Jaunais vilnis Latvijas atlases finālā, turklāt no komponista Raimonda Paula saņēma publisku norādījumu, ka jāzina sava vieta mūzikā — pēc Maestro domām, tā ir kabarē. Dziedātāja Linda Leen (28) presē publicēja atbildes vēstuli. Viņa nolēmusi Paulam parādīt, ko spēj!

Linda nepalika atbildi parādā. Presē viņa publicēja vēstuli Paulam.

 "Šo vēstuli Jums rakstu dziļā cieņā — kā pateicību par ieteikumu, ko nesen man sniedzāt ar preses starpniecību. Proti — aicinājumu apzināties savu vietu, talantu un spējas. Jūsu padoms man ļāva daudz ko ieraudzīt jaunā gaismā. Vispirms jau atklāsmi: labākās lietas pasaulē rada tie, kas atteikušies pieņemt viņiem ierādīto vietu." Turklāt viņa Maestro uzaicināja uz savu koncertu 5.septembrī Dzintaru koncertzālē.

"Smalks veids, kā pateikt: ej (cenzēts). Eleganti," līdztekus kritikai un atbalstam internetā pēc konflikta parādījās arī šāds komentārs. Vai Linda to tā arī domājusi?

Mūzikā viņa joprojām lolo ievērības vērtas ambīcijas. "Es gribu koncertēt lielās koncertzālēs gan Eiropā, gan pasaulē," Linda nekautrējas atzīt. "Man ir lieli mērķi. Dziesmas ir dzimušas, un tām jāiet pasaulē." Visas dziesmas, ko izpilda, Linda rakstījusi pati. Daudzas kļuvušas par hitiem. Iespējams, tas ir viens no iemesliem, kāpēc Lindai un Maestro Paulam līdz šim nav veicies ar sadarbību.

Linda uzskata, ka Dons uzvaru patiešām pelnījis. Tomēr atzīst: tas, ka viņa izpilda tikai savas dziesmas, iespējams, izraisījis Maestro komentārus par viņas balsi. "Es nekad neesmu strādājusi kāda aizbildniecībā. Eju pati savu ceļu," Linda drosmīgi saka.

Pauls paliek pie sava: "Viņa ir ļoti simpātiska, interesanta. Viņas trumpis ir varietē." Jūrmalas festivālā, pēc Maestro domām, Linda nevarētu konkurēt ar bijušo PSRS valstu "spēcīgajām rīklēm". Par abu publisko saraksti Maestro saka: "Viņa man uzrakstīja skaistu vēstulīti. Man gan ir aizdomas, ka to rakstījis viņas draugs. Bet es palieku pie sava!" Linda arī paliek pie sava: vieta, ko viņai mūzikā ierādījis Maestro, ir pārāk spiedīga. "Viņa ieteikums man liek gatavoties aizvien lielākiem mērķiem. Ir tikai normāli, ka katrs karavīrs grib kļūt par ģenerāli."

Raimonds Pauls sola, ka uz Lindas autorkoncertu 5.septembrī Dzintaru koncertzālē ieradīsies. "Tad mani visi bildēs. Būs iespēja kļūt slavenam, jo citādi man tādas iespējas nav," Maestro nekavējas skandālam piebērt vēl pipariņus. "Ceru, ka viņš atnāks," Linda ir laipna. Zaļganās acis uzdzalkstī. Ir skaidrs, ka tas par ģenerāli nebija vienkārši joks.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [160] ››
Alla 02.08.2008 15:03
Linda bez Jaunupa ir totāla nulle! Pati nevar pat sakarīgu teikumu izveidot. Un vēl sauc sevi par stipru sievieti! Lai pierāda, ka pati bez padomdevējiem arī kaut ko var izdarīt, nevis izcelties uz citu fona.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss