GALANTE: "Lindai Leen jādzied kabarē"

Vasaras krāšņākajā un vērienīgākajā pasākumā - starptautiskajā populārās mūzikas jauno izpildītāju konkursā "Jaunais vilnis 2008", kas notiks Jūrmalā, Latviju šogad pārstāvēs Dons.

GALANTE: "Lindai Leen jādzied kabarē"
Komentāri[42] 26.04.2008 08:00

"Es esmu tīrs un nevainīgs, šoreiz visu vainu veliet uz Galantes kundzi - lai viņa izlemj, kurš Latviju pārstāvēs," joko Maestro Raimonds Pauls.

Taču, ja nopietni, Pauls jau pašā sākumā norāda, ka no četriem pretendentiem Dons profesionāli ir visspēcīgākais.

Dons gan žūriju, gan konkursa atlases kārtas vērotājus "paņēma" ar hitu "Ja tu man esi". Žūrijas locekle, operdziedātāja Inese Galante norādīja, ka Donam ir labas balss dotības, bet būs jāpamaina vizuālais skatuves tēls, kas neizsaka viņa personību, jo pagaidām ir izkaisīts uz visām pusēm. Konkursa režisors Rezvins piebilda, ka līdz konkursam Donam nav ieteicams griezt matus.

Jau ziņots, ka konkursa atlases otrajā kārtā vēl piedalījās Linda Leen, Ieva Sutugova un dziedātāja Amber.

 

Linda Leen konkursa atlases kārtai bija sagatavojusi bagātīgu repertuāru, bet, kā atzina Galante, Linda ir izteikta un perfekta kabarē dziedātāja.

 

Atlases kārtu vērtē žūrija, kurā piedalās žūrijas līdzpriekšsēdētājs un komponists Raimonds Pauls, Dzintaru koncertzāles mākslinieciskais vadītājs Ļevs Ostrovskis, Jūrmalas domes priekšsēdētāja pirmais vietnieks Aigars Tampe, konkursa "Jaunais vilnis" organizācijas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Šenkmans, operdziedātāja Inese Galante, konkursa ģenerāldirektors Aleksandrs Rumjancevs, konkursa muzikālais producents Jevgeņijs Orlovs, izdevniecības nama "Petits" prezidents Aleksejs Šeiņins, radio "SWH+" ģenerālais producents Edmunds Kaševskis un konkursa izpilddirektors Igors Jefremovs.

 

 

 

Avots:Vakara Ziņas un vipi.tv

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [42] ››
.... 29.04.2008 03:11
....Lindai vajag vienkarshi appreceties un izveidot gimeni! Nomierinas hormonus un varbut ari radosha zina tas palidzes radit ko jaunu, bet ne kopet citu idejas un telot "divu" pilu diki...Feina meitene, ... vinai vajag milestibu, bet ne pa konkursiem staigat....

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss