IVO FOMINA vietā "Cīņas klubā" ar DONU sacentīsies AISHA

Šā gada trešajā televīzijas šovā "Cīņas klubs" svētdien, 18. maijā, plkst. 21:00 LNT, LMK un Radio SWH tiešraidē spēkiem mērosies Dons ar dziesmu "Leila", Livingstona "Mazs atoms", "Dzelzs vilks" un Ilze Ķuzule ar dziesmu "Sažņaudz manas rokas", bet iepriekš izziņotās Ivo Fomina uzstāšanās vietā cīņā iesaistās Aisha ar kompozīciju "Dziesma pustumsā".

IVO FOMINA vietā "Cīņas klubā" ar DONU sacentīsies AISHA
Komentāri[30] 14.05.2008 07:34

Ivo Fomins ar dziesmu "Mēs dzīvojam pasakā" piedalīsies ceturtajā un pavasara sezonu noslēdzošajā "Cīņas klubā" 25. maijā. Šāda situācija izveidojusies, jo Fominam radušās problēmas ar grupas instrumentālistu sastāvu - daļa Fomina grupas mūziķu aizkavējušies ārzemēs.

Līdz ar neplānotajām izmiņām publikas balsojums portālā "Draugiem.lv" sāksies otrdien no sākuma, dodot iespēju Aishai piedalīties cīņā līdzvērtīgās pozīcijās ar pārējiem dalībniekiem. Neplānotajām izmaiņām ir arī kuriozā puse - Ivo Fomina dziesmas versijas iestudējušas veselas sešas grupas - gan trešā, gan ceturtā "Cīņas kluba" dalībnieki.

Šova uzvarētāju noteiks trīs balsojumu summa - publikas balsojums portālā "Draugiem.lv" pirms šova, telefonbalsojums šova laikā un viena tiesnešu balss, kurai nav izšķirošas nozīmes, ja dziesma ir gana populāra gan televīzijas skatītāju, gan interneta lietotāju vidū.

"Cīņas kluba" ģenerālsponsors ir "OKarte", atbalsta "Pioneer". Organizē Latvijas Mūzikas kanāls, Radio SWH un LNT.

"Cīņas kluba" atkārtojumu, kā arī dalībnieku dziesmu videoversijas un videoklipus var redzēt Latvijas Mūzikas kanālā un sadarbībā ar www.tv.lv arī interneta lapā www.lmk.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [30] ››
andzjjaa 15.05.2008 14:17
aishai nav ne vainas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss