„Cīņas kluba” dalībnieki pirms cīņas apmainās „laipnībām”

Šovakar gaidāmā Latvijas Mūzikas kanāla televīzijas šova „Cīņas klubs”, kuru demonstrēs arī LNT un translēs Radio SWH, dalībnieki pirms cīņas paguvuši apmainīties „laipnībām”.

„Cīņas kluba” dalībnieki pirms cīņas apmainās „laipnībām”
Komentāri[3] 11.05.2008 07:57

Iepriekš veiktās izlozes rezultāti nosaka, ka šova pirmajā pusfinālā gaidāms duelis starp grupām "Otra puse", kas šovā piedalās ar dziesmu "Savādā", un "R.A.P.", kas izpildīs savu jaunāko hitu "Ej un meklē". Savukārt otrajā pusfinālā spēkiem mērosies Goran Gora ar "Control" un grupa no Siguldas "Daylight" ar dziesmu "Pametu sevi".

Grupas „R.A.P.” solists Artis Dvarionas atzīst, ka vērtēt savus pretiniekus gaidāmajā šovā ir grūti, jo latviešu dziesmas vispār „nepakļaujoties vērtējumam”. Dvarionas atklāj, ka „Daylight” dziesma „Pametu sevi” viņam atgādinot grupas „Lādezers” ierakstus, bet grupa „Otra puse” konkurēt ar „R.A.P” nevar. Tiesa, Dvarionas būšot priecīgs atkal skatīt vaigā šīs grupas mūziķus.

Jaunais mūziķis Goran Gora, kurš pagājušā gadā „Cīņas klubā” piedalījās ar trim dziesmām, atzīst, ka viņu patīkami pārsteidz iepazīšanās ar grupas „Daylight” daiļradi. „Es nesolu, ka viņi mani Cīņas klubā uzvarēs, bet, ja viņi tā turpinās virzīties uz priekšu, tad panākumi viņus gaida jau tepat aiz stūra,” teic Goran Gora. Grupas „Otra puse” dziesmu „Savādā” Goran Gora uzskata par labu „dungā dungā” dziesmu, bet „R.A.P.” dziesma „Ej un meklē” viņā izraisa vēlmi pajautāt Artim Dvarionam, kas īsti būtu jāmeklē.

Grupas „Daylight” līderis Kristaps Rūķītis „Cīņas kluba” otrajā šovā saskata savdabīgu tematisku virknējumu: „Mūsu gadījumā "Pametu sevi" - mums viss ir līdz kaklam, pametu sevi un sāku visu no sākuma, dzimstu no jauna. "Ej un meklē" ir nākamais, kas jādāra pēc "Pametu sevi". "Otras puses" "Savādā" ir dziesma par mīlestību,” uzskata Rūķītis.

Savukārt grupas „Otra puse” līderis Normunds Pauniņš atzīst, ka priecājas par iespēju sacensties ar „R.A.P.”, jo viņu dziesmu esot profesionāli nostrādāta, bet pašu dziesma „Savādā” esot radusies 90. gados, taču ieskaņota tikai tagad.

"Cīņas klubā" šogad uzvarētājus nosaka jauna vērtēšanas sistēma - tiek summētas interneta lietotāju, televīzijas skatītāju telefonbalsojuma un tiesnešu balsis.

Jau pēc nedēļas šovā piedalīsies Ivo Fomins, Livingstons, "Dzelzs vilks" un Ilze Ķuzule, kā arī Dons, kuram šis būs jau otrais starts šajā "Cīņas kluba" sezonā.

Pirmajā šāgada šovā uzvarēja Dons ar dziesmu "Kolekcionārs". Viņš pārspēja grupu "Zig zag" ar dziesmu "Man ir silts", bet tālāk par pusfinālu netika "Satellites LV" un "Pienvedēja piedzīvojumi".

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
Paula 13.05.2008 16:41
Nesapratu, kuras tad bija tās laipnības?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss