Lauras Railas galvu reibinošie piedzīvojumi Zviedrijā

"Divas nedēļas dzīvoju Zviedrijā, Pilsētā Lunda, muzikāla projekta "Give music a chance" ietvaros. Tas bija neaizmirstams muzikāls piedzīvojums," VIPI stāsta šova "OKartes skatuve 2" dalībniece Laura Raila.

Lauras Railas galvu reibinošie piedzīvojumi Zviedrijā
Komentāri[15] Bilžu galerija[22] 01.11.2012 11:34

"Projekta mērķis bija sacerēt un ierakstīt dziesmu par pasaulē aktuālu tēmu, mana grupa izvēlējās rasismu, jo tā tiešam ir liela problēma," turpina Laura Raila. 

"Manā grupā piedalījās arī mans brālis, talantīgs bundzinieks, Edgars Raila, kuru publika varēja iepazīt Dziedosajās ģimenēs pirms gada. Zviedru melnādainais reperis Thee Dejossy, fantastisks pianists un saksofonists no Baltkrievijas Pāvels Klimko, basģitārists no Ukrainas - Lemon, ka arī ģitāras virtuozs no Itālijas Iacopo Posky. Sacerētā dziesma pavisam drīz būs pieejama visiem, pagaidām vēl notiek miksēšanas darbi Zviedrijā, profesionālā ierakstu studijā.

Projekta laikā nodibināju izdevīgus kontaktus turpmākajai darbībai, piemēram, ar dziedātāju Allone no Togo, viņš ir atzīts dziedātājs visā Āfrikā. Sadarbība ar viņu būs ļoti interesanta un iedvesmojoša, jo viņa radītā mūzika skan salsas ritmos, ir doma taisīt kopēju koncertprogrammu.

Man Zviedrija ļoti patīk, tik ļoti sakārtota vide, uz ielām nevienas bedrītes, es priecāšos tur atgriezties vēl.

Katru vakaru pēc intensīvi pavadītas dienas mums bija koncerti un Jam session Rock and Roll kafe. Vienu vakaru man bija iespēja uzstāties ar Zviedrijā atzītu džeza mūziķu sastāvu.

Šis mūzikālāis piedzīvojums ir devis man vēl vienu papildus atspērienu, es eju uz augšu un novēlu visiem tiekties pēc saviem sapņiem un nekad neapstāties."

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
.... 03.11.2012 18:40
smuka dziedātāja un šovs arī izskatās, ka krutāks nekā okartē.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss