Smukie līgotāji Kašers un Marta Ritova (FOTO)

22.jūnijā, sagaidot Līgo svētkus, Centrāltirgū notika līdz šim nebijusi ielīgošana. Neparastajā ielīgošanas pasākumā savas labākās dziesmas dziedāja populārā televīzijas šova "OKartes Skatuve" dalībnieki Kašers un Marta, aizrautīgu atraktivitāti demonstrēja karnevāla ritmos muzicējošā apvienība "Samba de Riga" ar velotriku meistaru Jāni, svētku noskaņojumu bītboksa stilā uzjundīja grupa PER.

Smukie līgotāji Kašers un Marta Ritova (FOTO)
Komentāri[64] Bilžu galerija[20] 24.06.2012 13:25

Ritmiskais un līdz šim vērienīgākais Centrāltirgus ielīgošanas pasākums izskanēja amatnieku un mājražotāju tirdziņa ietvaros.

Par svētku noskaņu Centrāltirgū 22.jūnijā rūpējās pazīstamie jaunie un talantīgie dziedātāji Kašers un Marta ar labākajām "OKartes Skatuves" dziesmām. Savukārt, karnevāla ritmos muzicējošā apvienība "Samba de Riga" un greentriāla meistars Jānis devās aizraujošā svētku gājienā pa tirgus vēsturiskajiem paviljoniem un āra teritoriju, netradicionāli aplīgojot tirgotājus un pircējus. Ielīgošanas koncerta ar jaunām un jau klausītāju iemīļotām dziesmām latviešu, krievu un angļu valodā uzstājās ritmiskā bītboksa grupa PER, bet koncertu noslēdza Kašera un Martas īpašā dziesma ikvienam koncerta skatītājam.

Rīgas domes Labklājības departaments sadarbībā ar biedrību "Latvijas Pilsoniskas sabiedrības atbalsta centrs" Centrāltirgus Nēģu laukumā organizēja dažādas aktivitātes saistībā ar zivju un jūras produktu nozīmi uzturā. Pie īpašās žurnāla "Māja" recepšu sienas ikvienam bija iespēja iepazīstināt un ieintriģēt citus ar savu iecienīto zivs vai jūras produktu recepti un balvā saņemt žurnāla "Māja" pusgada abonementu. Ikviens klātesošais varēja izvērtēt savus ēšanas paradumus kopā ar uztura speciālistu. Azartiskajiem Centrāltirgus apmeklētājiem bija sagatavota orientēšanās spēle "Zivju paviljons", aicinot labāk iepazīt ne vien jūras, bet arī upju un ezeru produktus. Visbeidzot, pie Rīgas domes Labklājības departamenta telts bija iespējams nobaudīt īstu uz ugunskura gatavotu zivju zupu, kopā ar labas garšas konsultantu Kasparu Vendeli mācīties gatavot veselīgus ēdienus no zivs un jūras produktiem, kā arī piedalīties Latvijā ražotu sieru degustācijā, nosakot titula "Jāņu siers 2012" ieguvēju.

Savukārt, Centrāltirgus Sakņu paviljonā bija iekārtots Inovatīvo biomedicīnas tehnoloģiju institūta stends, kurā bija iespējams degustēt institūtā izgudrotos un no Latvijas izejvielām ražotos unikālos produktus, kā arī saņemt institūta vadošo darbinieku konsultācijas par veselīga uztura, skaistumkopšanas un citiem jautājumiem. Daudzi interesenti apmeklēja arī profesora Dmitrija Babarikina minilekcijas par enerģijas dzērieniem, kakao un šokolādes ietekmi uz veselību, kā arī uzzināja daudz jauna par sarkano biešu ietekmi uz veselību.

Visā Līgo svētku pasākuma laikā tika izspēlēta Līgo svētku viktorīna, kuras ietvaros zinošākie tiks pie Līgo dāvanām - siera, kvasa un alus.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [64] ››
Hmm.. 26.06.2012 21:33
Vispār tie "Lielie gudrīši" par to ka Raimonds Pauls izvēlēs tikai labākos ir Martas Ritovasvai Kašera ,vai abu heiteri:)
Vispār kā tie "lielie gudrīši visu zin par Raimondu Paulu?? Vnk saku Martas vai Kašera ,vai abu Heiteru gājieni :) Āāa kandrīz aizmirsu lieciet mīnusiņus ;)
Lai visiem veicas :)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss