Kašers vērtē jaunos censoņus šova "Cīnītājs" atlasē (FOTO)

Ieskats jaunā realitātes šova "Cīnītājs" dalībnieku atlasē.

Kašers vērtē jaunos censoņus šova "Cīnītājs" atlasē (FOTO)
Komentāri[7] Bilžu galerija[20] 10.06.2012 10:36

Šī šova mērķis ir pārbaudīt dalībnieku spējas pielāgoties dabas apstākļiem, pārbaudīt miesu un garu - izdzīvot 57 dienas brīvā dabā, kameru un visu skatītāju acu priekšā. Šovā būs gan fiziskās izturības pārbaudījumi, gan erudīcijas uzdevumi, kā arī netrūks psiholoģiskas spriedzes un intrigu.

Šovā būs iespēja piedalīties tikai 18 dalībniekiem, pieteikušies šim realitātes šovam ir apmēram 800 kandidatu. 57 dienas dalībniekiem būs jāizdzīvo bez jebkādām mūsdienīgām ierīcēm un jācīnas par gelveno balvu - 5000 latiem.

Šova atlasē dalībnieku atlases komisija, kurā bija, šova "Okartes skatuve 2" finālists Kašers jeb Kaspars Blūms Blūmanis, Kristīne Bērziņa, kura vadīja rīta vingrošanu šovā "Okartes skatuve 2" un pārmaiņu treneris Andžejs Reiters, lika darīt gan muļķīgas, gan nopietnas lietas.

Triju cilvēku komisija atlases dalībniekiem lika tēlot vardes, pērtiķus, lika dziedāt, stāstīt jokus. Neizpalika fiziskās sagatavotības pārbaudījumi - rāpšanās virvē, pumpēšanās, riņķa griešana, presītes. Daži no atlases dalībniekiem veica akrobātikas cienīgas darbības, kā, piemēram, špagata taisīšana, svecīte.

Reizēm skarbā atlases komisija un katrs ar savu raksturiņu - Andžejs Reiters, Kašers un Kristīne Bērziņa. Visi atlases komisijas dalībnieki kāpa uz skatuves, lai palīdzētu topošajiem šova dalībniekiem (skatīt fotogaleriju)

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
es 10.06.2012 17:37
Tādēļ mēs arī eirovizijā paliekam pēdējie,jo visur par ekspertiem tiek likti pēdējie idioti,kas paši neko nekad nav izdarijuši

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss