Šokējoši! Leģendārā Prinsa nāves iemesls - narkotiku pārdozēšana

Mediķi ieteica Prinsam palikt slimnīcā 24 stundas, bet viņš jau pēc trim stundām nolēmis to atstāt, jo viņam nebija nodrošināta privāta istaba

Šokējoši! Leģendārā Prinsa nāves iemesls - narkotiku pārdozēšana
Komentāri 20.05.2016 18:18

57 gadus vecā Prinsa privātā lidmašīna veica piespiedu nosēšanos Ilinoisas štata Molinas pilsētā, lai mūziķis varētu slimnīcā saņemt medicīnisko palīdzību.

"Daudzi avoti Molainā mums stāsta, ka Prinss tika aizvests uz slimnīcu un ārsti izdarījuši viņam "drošu injekciju" ... kāda parasti tiek izmantota, lai neitralizētu opiāta sekas," ziņoja TMZ.

Portāls citēja vārdos nenosauktu avotu teikto, ka mediķi bija ieteikuši Prinsam palikt slimnīcā 24 stundas, bet viņš jau pēc trim stundām nolēmis to atstāt, jo viņam nebija nodrošināta privāta istaba.

Pēdējā bilde ar slaveno dziedātāju tapusi 15 stundas pirms viņa nāves. Prinss redzēts iznākam no kādas aptiekas, kuru apmeklējis jau četurto reizi šoņedēļ un pēc aculiecinieku teiktā izskatījies nervoz un satraukts.

"Mēs zinām, ka varas iestādes Minesotā mēģina saņemt no Molainas slimnīcas dokumentus, kas palīdzētu noteikt nāves cēloni," ziņoja TMZ. Prinss ceturtdien tika atrasts bez samaņas savas mājas liftā Minesotā un vēlāk tika atzīts par mirušu.

Cita versija vēsta, ka piespiedu nosēšanos pagājušonedēļ Prinsa lidmašīna veica pēc tam, kad Prinss pagājušās nedēļas ceturtdienā Atlantā bija sniedzis koncertu par spīti sliktai pašsajūtai, ko izraisījusi gripa. Lidojumā pēc koncerta viņam palicis sliktāk, tāpēc lidmašīna veica piespiedu nosēšanos un Prinss tika nogādāts slimnīcā Ilinoisas štatā.

Pagājušo piektdien dziedātājs no slimnīcas tika izrakstīts.

Jau vēstījām, ka Prinss tika atrasts bez samaņas savas mājas liftā Minesotā un vēlāk tika atzīts par mirušu.

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss