Kinoteātros sāks rādīt asprātīgo komēdiju Gulēt ar citiem cilvēkiem

Piektdien, 18. septembrī, Latvijas kinoteātros sāka rādīt asprātīgo komēdiju “Gulēt ar citiem cilvēkiem” (“Sleeping with Other People”).

Kinoteātros sāks rādīt asprātīgo komēdiju Gulēt ar citiem cilvēkiem
Komentāri 18.09.2015 22:21

Piektdien, 18. septembrī, Latvijas kinoteātros sāka rādīt asprātīgo komēdiju “Gulēt ar citiem cilvēkiem” (“Sleeping with Other People”). Tā jau ieintriģējusi daudzus ar savu nesaudzīgo skatījumu uz tik aktuālo virtuālās pasaules ietekmi uz romantisku attiecību veidošanu. Viedo atziņu, tiešās valodas un perfekto tēlu dēļ komēdija “Gulēt ar citiem cilvēkiem” pat izpelnījās ovācijas prestižajā Sandansas kino festivālā, kā arī ir kļuvusi par skatītāko filmu vairākos citos festivālos.

Komēdijas “Gulēt ar citiem cilvēkiem” galvenie varoņi ir neglābjams brunču mednieks un šarmanta sieviete, kura iekrīt romantiskās afērās ar neīstajiem vīriešiem. Viņi viens otram ir bijuši pirmie seksa partneri un pēc 12 gadiem nejauši atkal satiekas. Atklātās sarunās abi nonāk pie secinājuma, ka viņus vieno nespēja izveidot ilglaicīgas attiecības. Neskatoties uz abpusējām simpātijām, viņi nolemj palikt sirdsdraugi. Taču to pateikt ir krietni vieglāk nekā izdarīt.

Romantiskās komēdijas “Gulēt ar citiem cilvēkiem” režisore un scenārija autore ir Leslija Hedlande, kuru visbiežāk atpazīst kā komēdijas “Vecmeitas” (“Bachelorette”) autori. Savukārt galvenās lomas atveido Holivudas gaumīgāko komēdiju spožākās zvaigznes – aktieri Džeisons Sudeikis un Elisone Brī.

Režisore Leslija Hedlande uzsver, ka ar šīs filmas starpniecību vēlējusies noskaidrot, kā mūsdienās tiek veidotas attiecības un kas traucē cilvēkiem uzņemties ilglaicīgas saistības. “Ikreiz, kad runāju ar kādu par randiņiem, piefiksēju, ka tajos milzīgu vietu aizņem sazināšanā pa telefonu, nevis reālas satikšanās. Cilvēki ir lielākā sajūsmā par to, ka viņi varētu kādā iemīlēties, nevis reāli pievēršas pašam mīlēšanas procesam. Bieži vien starp viņiem ir bijis pat sekss, bet nav emocionālās tuvības. Mani satrauc šī tendence, jo, ja tu veido attiecības caur mobilo telefonu, tad esi kopā ar savu iztēles augli, nevis reālu personību,” uzsver komēdijas “Gulēt ar citiem cilvēkiem” režisore.

Filmas „Gulēt ar citiem cilvēkiem” reklāmas rullītis:

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss