Mūsu valsts gaišā prāta Alvja Hermaņa uzruna latviešu tautai koronavīrusa epidēmijas pīķa stundā

Esmu pārliecināts, pēc tam tā būs pilnīgi cita pasaule...

Mūsu valsts gaišā prāta Alvja Hermaņa uzruna latviešu tautai koronavīrusa epidēmijas pīķa stundā
Komentāri[7] Bilžu galerija[7] 29.03.2020 12:04
Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskais vadītājs, režisors Alvis Hermanis savā publicējis nelielu video uzrunu, kurā brainstormo par esošo situāciju un par to, kas mūs sagaida pēc koronavīrusa pandēmijas. Viņš uzskata, ka izolācijā pavadītais laiks cilvēkus izmainīs radikāli - skatiet īsu video zemāk.

Atgādinām, ka Jaunais Rīgas teātris skatītājiem piedāvā internetā bez maksas noskatīties režisora Alvja Hermaņa iestudējumu "Revidents", kas Hermaņa režijā pirmizrādi piedzīvoja 2002. gada 14. februārī un tika spēlēta 286 reizes 12 gadu garumā. 

Izrāde līdz 29. martam (ieskaitot) pieejama Replay.lv un "Vimeo".

Izrādes pieteikumā teikts: "Nikolaja Gogoļa luga izspēlēta 20. gadsimta 60.–70. gadu sociālajā realitātē ar ceptu sīpolu smaržas apņemtu ēdnīcu un piegānītu tualeti, kurā tukli un mazliet lētticīgi cilvēki cenšas piepildīt savus sapņus."

Režisors Alvis Hermanis par darbu rakstījis: "Sižets liek domāt par šo lugu kā satīrisku komēdiju, un, visdrīzāk, šis priekšstats ir maldīgs. Izrāde ir mēģinājums ja ne gluži atminēt šo mīklu, tad vismaz pietuvoties tai, jo Gogolis ir kā sapnis, no kura var arī neuzmosties un palikt tajā uz visiem laikiem. Ja tikai tas nav jau noticis."

Alvja Hermaņa dzīves mirkļi fotogalerijā.


FOTOGALERIJA NĀKAMAJĀ LAPĀ

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
Ļuļa 11.04.2020 00:33
Viens prātīgs cilvēks!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss