Filmas par visu laiku dižāko izmeklētāju Šerloku Holmsu un viņa palīgu doktoru Vatsonu kanālā LNT

No 4. jūnija pirmdienu vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT skatieties visu laiku dižākā izmeklētāja Šerloka Holmsa un viņa palīga doktora Vatsona piedzīvojumus, izmeklējot smalki izplānotus noziegumus.

Filmas par visu laiku dižāko izmeklētāju Šerloku Holmsu un viņa palīgu doktoru Vatsonu kanālā LNT
Komentāri 24.05.2018 21:59

No 4. jūnija pirmdienu vakaros plkst. 21.10 kanālā LNT skatieties visu laiku dižākā izmeklētāja Šerloka Holmsa un viņa palīga doktora Vatsona piedzīvojumus, izmeklējot smalki izplānotus noziegumus.

Sākot ar jūniju, pirmdienās pēc raidījuma “Degpunktā” LNT skatītājus noziegumu izmeklēšanas virpulī ieraus krievu detektīvfilmu klasika par leģendāro Šerloku Holmsu un doktoru Vatsonu. Filmu cikla režisors ir Igors Masļeņņikovs. Pirmais stāsts ar Konana Doila leģendāro varoni ir uzfilmēts 1979. gadā, un režisoram filmās izdevies cauraust intrigas līniju par to, kā ar asu prātu apveltītais Šerloks Holms atrisina noziegumus, kas citiem izmeklētājiem nav pa spēkam.

4. jūnijā filmā “Šerloks Holmss un doktors Vatsons. Iepazīšanās” satiksim jauno ārstu Vatsonu, kurš no Afganistānas tikko atgriezies dzimtajā, dūmakainajā Londonā. Viņš ir lētas dzīvesvietas meklējumos, tādēļ pēc drauga ieteikuma ievācas nelielā mājiņā uz Beikerstrītas. Mājiņas saimniece ir mīlīga un nedaudz dīvaina kundzīte – misis Hadsone, un Vatsonam ir arī dzīvokļa biedrs – kungs vārdā Šerloks Holmss. Holmss ir neizprotams un noslēpumains cilvēks – pie viņa ciemos ierodas visādi bandīti un slaisti, bet dažreiz arī policisti un lordi. Kas īsti ir Šerloks Holmss? 11. jūnijā filmā “Šerloks Holmss un doktors Vatsons. Asiņainais uzraksts”doktors Vatsons un Šerloks Holmss ķeras pie pirmās kopīgās lietas. Redzot, ka Šerlokam tiešām piemīt īpašas detektīva spējas, Vatsons vairs neizturas tik piesardzīgi. Kopā viņi dodas uz dīvaina nozieguma vietu – upuris nav miris vardarbīgā nāvē, taču uz sienas ar asinīm ir uzrakstīts „Atriebība”. Ja nebūtu šī uzraksta, nevienam pat neienāktu prātā, ka notikusi slepkavība. Inspektoram Lestreidam nav ne mazāko aizdomu, kas varētu būt vainojams notikušajā, un kad pie darba ķeras dīvainais vīrs Šerloks Holmss, inspektors nav īpaši apmierināts. Taču, kad Šerlokam izdodas atklāt ko interesantu, inspektors uzdod to par savu darbu. Jāpaiet laikam, lai policija saprastu, ka bez Šerloka viņiem klātos grūti. 18. jūnijā filmā “Šerloka Holmsa un doktora Vatsona piedzīvojumi. Šantāžas karalis”pie Šerloka Holmsa pēc palīdzības griežas lēdija Brekvela, kura kļuvusi par plaši pazīstamā Londonas šantāžista upuri. Tas ir Čārlzs Ogestos Milvertons. Ja slavenais detektīvs nespēs apturēt šo nelieti, jaunās sievietes kāzas un nākotne ir apdraudēta. Šerloks Holmss un doktors Vatsons kā īsti džentlmeņi nespēj atteikt neaizsargātai sievietei. 25. jūnijā filma “Šerloka Holmsa un doktora Vatsona piedzīvojumi. Nāvējošā cīņa” izcilais Šerloks Holmss iesaistās nāvējošā cīņā ar Anglijas noziedzīgās pasaules galvu – profesoru Moriarti. Policijas tīklos ir iekrituši visi, izņemot pašu galveno, un Šerloks Holmss un doktors Vatsons nolēmuši uz laiku paslēpties klusajā Šveicē. Taču no Moriarti dusmām vēl nevienam nav izdevies izsprukt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV