Katja Šehurina aicina uz grandiozu kāzu tērpu izpārdošanu

No 26. aprīļa kāzu salonā “6. Septembris” līgavām no Rīgas un viņu draudzenēm būs vienreizēja iespēja iegādāties ekskluzīvus kāzu tērpus, kurus radījusi vadošā Latvijas modes dizainere Katja Šehurina un tās zīmols Katya Katya, ar atlaidi līdz pat 70%.

Katja Šehurina aicina uz grandiozu kāzu tērpu izpārdošanu
Komentāri Bilžu galerija[75] 09.04.2018 20:59

No 26. aprīļa kāzu salonā “6. Septembris” līgavām no Rīgas un viņu draudzenēm būs vienreizēja iespēja iegādāties ekskluzīvus kāzu tērpus, kurus radījusi vadošā Latvijas modes dizainere Katja Šehurina un tās zīmols Katya Katya, ar atlaidi līdz pat 70%. Katjas Šehurinas kleitas izvēlas izsmalcinātas līgavas visā pasaulē, šajā pavasarī dizainere dāvina šo unikālo iespēju tieši rīdziniecēm.

Kāzas – tas ir viens no būtiskākajiem un saviļņojošākajiem notikumiem jebkuras sievietes dzīvē, šajā dienā visam ir jābūt nevainojami, it īpaši kāzu tērpam. Sākot ar 26. aprīli, īsi pirms jaunākās kolekcijas iznākšanas, līgavām būs iespēja iegādāties ekskluzīvus kāzu tērpus no vienas no pēdējām dizaineres Katjas Šehurinas veidotajām kolekcijām. Kāzu salona “6. Septembris” grandiozās izpārdošanas ietvaros tiks piedāvāti vairāk kā 100 dažādi kāzu tērpu modeļi, tajā skaitā arī tie, kas tika izgatavoti tikai vienā eksemplārā – tos visus varēs iegādāties ar atlaidi līdz pat 70% apmērā.


“Lielākā atzinība manām kolekcijām ir klientu laimīgās sejas. Iepriekšējā gada izpārdošana lika secināt, ka pieprasījums ir ļoti augsts, tādēļ nolēmām atkārtot tādu pašu akciju arī šajā gadā. Daudzām sievietēm šī ir iespēja iegādāties savu sapņu kāzu kleitu,” stāsta dizainere Katja Šehurina.

Katya Katya kleitas, ieturētas senā franču stilā ar greznām, mūsdienīgām iezīmēm, jau sen kā  guvušas pasaules atzinību. Katjas Šehurinas kāzu tērpus izvēlas simtiem sieviešu visā pasaulē, tai skaitā arī sabiedrībā zināmās Latvijas līgavas. Tā, piemēram, iepriekšējā gadā, Katya Katya izsmalcinātajās kleitās laulājās Ieva Koha, Latvijas šovmena Renāra Zeltiņa sieva; Anna Sonka, sieva Latvijas basketbolistam Dāvim Bertānam, kurš spēlē NBA komandā “San Antonio Spurs”; Monta Andžāne, Dailes teātra aktiera Ginta Andžāna sieva u.c. Turklāt, Katjas Šehurinas kleitu izvēlējās arī Ieva Bondare – māksliniece un politiķa Mārtiņa Bondara sieva – savas kāzu jubilejas svinībām.

Kāzu salons “6. Septembris” piedāvā plašu kāzu kleitu izvēli: no klasiskām, pieguļošām, līdz kuplām un grezni dekorētām kleitām ar mežģīnēm un dažādiem izšuvumiem. Salona piedāvājumā ir arī dažādi aksesuāri, ar kuriem ir iespēja papildināt savus tērpus, tie ir latviešu dizaineru roku darbs. Kāzu salona “6. Septembris” pavasara izpārdošanas ietvaros, atlaides tiks piemērotas arī pasaulslavenā holandiešu zīmolaModeca Dutch Designtērpiem.

Lai līgavām nodrošinātu maksimālu komfortu kāzu tērpu pielaikošanas brīdīt, kāzu salona “6. Septembris” pārstāvji aicina pieteikt savu vizīti iepriekš. Lai norunātu vizīti, lūdzu, zvaniet: +371 27766688. Salona “6. Septembris” adrese: Mucenieku iela 7, Rīga.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV