Sabiedrība un masu mediji nežēlīgi nosoda Edgaru Kramiņu un pašu nožēlojamāko šovu Latvijas televīziju vēsturē

Dramatiska kritika.

Sabiedrība un masu mediji nežēlīgi nosoda Edgaru Kramiņu un pašu nožēlojamāko šovu Latvijas televīziju vēsturē
Komentāri[72] Bilžu galerija[16] 03.09.2013 21:21

Izskatās, ka īstais un vienīgais šovmenis Jaunajā Talantu fabrikā ir plaši izsludinātais vokālais pedagogs (vai viņam vispār ir vokālā pedagoga diploms, par to neviens nekad nav painteresējies) Edgars Kramiņš, no kura vērtējumiem vīd aizdomīga skandalēšanās vēlme: ne šovu bez sava «mironova»... - vēsta žurnāls Vakara Ziņas, kurš šo projektu vērtē viennozīmīgi: Pagaidām pats nožēlojamākais dziedāšanas pasākums latvju šovu vēsturē...

Noskatoties pirmo «Jaunās Talantu fabrikas» koncertu, lielāko atzinību būtu pelnījušas divas – šā pasākuma vadītāja Ketija Dombrovska, kura tandēmā ar Jāni Romanovski profesionāli un sev ierasti gaiši pozitīvā attieksmē novadīja šo balagānu, kā arī vokālā pedagoģe Jolanta Gulbe-Paškeviča, kura nepakļāvās kolēģu spiedienam un nebaidījās bieži vien izteikt viņiem kardināli pretējus viedokļus.

Katrā šovā no žūrijas tiek deleģēts kāds, kuram neformāli tiek uzticēts gādāt par skandāliem – savulaik dejošanas šovā par tiem gādāja Valērijs Mironovs. Šajā šovā, šķiet, šai lomai norīkots vokālais pedagogs Edgars Kramiņš, taču no malas izskatās, ka viņam vienkārši nežēlīgi un spēcīgi ir «sakāpis galvā».

Savukārt Vipi.lv pirmā koncerta aizkulisēs klātienē redzēja nesaudzīgu Kramiņa vēršanos un, ar asu nosodījumu uzklūpot, jauniešiem, kuri, viņaprāt, neesot gatavi koncertam, neesot gatavi šovam utt. Interesanti, kā pēc tik "jaukiem" vārdiem cilvēks vispār varētu spēt iziet uz skatuves un kaut ko nodziedāt atbilstoši sagatavotajam repertuāram?

Jauniešus TV ekrānā pieklājas ekspluatēt visu laiku, pusaudži kadrā ir kā garants attiecīgajai auditorijai pie ekrāniem. Izmantojot teju 10 gadus veco brendu "Talantu fabrika", tiek piedāvāts jaunais bērnu iesaukums – Jaunā Talantu fabrika. Līmenis? Tas ir bēdīgs - ar nožēlu raksta portāls KasJauns.lv .

Portāla KasJauns.lv žurnālisti turpina:

Šovam nav nekāda pompa, attiecīgi tas zemapziņas līmenī neliek domāt, ka tur uzstājas kādas nebūt potenciāli ievērības cienīgas personības, potenciālās zvaigznes. Nelielā studija Elijas ielā 17, dekorācijas – acīmredzams mazbudžeta variants. Labs gaismotāja darbs,  bet visa pārējā “obstanovka” atstāj sētas šova iespaidu. Par to, ka šis dziedāšanas šovs nebūt nav televīzijas sezonas lokomotīve, stāsta arī balva, kas pienāksies sarīkojuma laureātam, – tas ir viens vienīgs ceļojums, kuram netiek pat cena piesaukta. Ej nu sazin, Hurgadas kūrortiņš vai Maldivu salas, tomēr tie vairs nav desmit tūkstoši naudiņas, kā bija pierasts iepriekšējos “jauno talantu” dziesminieku pasākumos.

Absolūti pozitīvais aspekts: Ilze ir Ilze, nevis Ilzy Candy vai kā tamlīdzīgi. Tas ir apsveicami, ka jauniešiem nav pēc vecā Ozoliņa modes jāizdomā sev idiotiski pseidonīmi, lai skanētu angliskāk. Personvārds ir spēks, un šajā šovā, paldies Dievam, tas tīņiem ir viņu vecāku dotais.

Tātad. Sapucēti jaunieši uz skatuves uznāk, nodzied, sagaida verdiktu un aiziet. Kas sniedz verdiktu? Ironiski, bet to dara tās pašas personas, kuras jaunos censoņus arī trenē. Žūrijas 4 cilvēku sastāvā, kā noprotams, turpmāk mainīsies tikai viens, tātad tikai viena cilvēka vērtējumam un objektivitātei turpmāk varēs ticēt. Visi pārējie – Dons, Jolanta Paškēviča, Edgars Kramiņš – uz cilvēcisku simpātiju un profesionālu kritēriju pamata kaut neapzināti, tomēr objektīvi būt nespēs. Jo viņi ir insaideri, viņi par algu spēlē šo visu blefu. Jācer, ka naudiņa ir laba, jo klausīties šīs nenobriedušās šausmas... nu, tur jābūt motivācijai.

Jāteic, ka dalībnieku iesaukums atlasīts ar gudru ziņu: tas ir taisni tāds, kādu mūsdienu sabiedrībai vajag, lai katram būtu, ar ko identificēties, un lai būtu arī kāds “karstais kartupelis”. Triks ar melnādainu jaunu meiteni sevi pierādīja aizpērn, kad kāda eksotiska mulate pie TV ekrāniem noturēja tūkstošiem jauniešu un savu karjeru pēcāk attīstīja erotiskās fotosesijās slaveniem žurnāliem. Līdzīga izskata būtne dzied arī jaunajā talantu sanākšanā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [72] ››
danuta 09.09.2013 12:31
...bauda klausīties Kramiņa kunga trāpīgos, abjektivos vērtējumus un viņa saudzīgo humoru un dziļos, loti patiesos zemtekstus. Donam vēl daudz jālasa un vienkārši JĀMĀCĀS (pie tam - ļoti, ļoti daudz,derētu arī piedomāt par savu stāju - kādu brašu taisnu muguru žūrijā demonstrē vecākie kolēģi Jolanta, Kramiņš un pieaicinātie viesi... no Dona skats kadrā grib novērsties, pie galda ir jāsēž, nevis jāguļ...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss