Grupai „FINX” jauns studijas ablums un dziesma

Grupa „FINX” gada nogalē laida klajā savu otro studijas ablumu un šobrīd klausītājiem piedāvā singlu no tā –„Vienam otru sadzidrēt”. Dziesmai tapis arī videolkips, kuru jau no 2013. gada 5. janvāra var redzēt mūzikas un izklaides kanalā „Kanāls 2”.

Grupai „FINX” jauns studijas ablums un dziesma
Komentāri[1] 15.01.2013 10:50

Dziesma „Vienam otru sadzirdēt” ir stāsts par mūsu cilvēcīgajām attiecībām un ir vēstījums uzlabot sabiedrības savstarpējo saskaņu un sapratni. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir Guntis Dūmiņš.

Kļuvis zināms, ka FINX jaunais albums izvirzīts arī Latvijas Mūzikas ierakstu Gada balvai 2012 nominācijā „Labākais Pop-Rock albums”

Grupas atbalstītāju, kā arī mūzikas kritiķu labās atsauksmes par albumu ''Es Tev teikšu tā'' ir devušiFINXiešiem pamatīgu enerģijas lādiņu un grupa aktīvi strādā. Neskatoties uz nesen izdoto albumu, FINX nav ļāvusies darba augļu baudīšanai un nav ieslīgusi pašapmierinātībā, bet devusies studijā, kur veic jauno dziesmu ierakstus. Paralēli darbam studijā top arī jauni video.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Inga 16.01.2013 00:03
Ir smuki:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss