Anastasija Zavorotņuka atstāj Valdi Pelšu bez biksēm

Anastasija Zavorotņuka atgriežas Pirmajā Baltijas kanālā (PBK) jauna raidījuma vadītājas lomā. Pirmizrāde šovam „Nastja” būs skatāma svētdien, 30. septembrī, plkst. 23:25.

Anastasija Zavorotņuka atstāj Valdi Pelšu bez biksēm
Komentāri 27.09.2012 13:59

Iepriekš Anastasija Zavorotņuka ir vadījusi tādus populārus TV raidījumus kā „Ledus laikmets” un „Minūte slavas”. „Nastja” ir Anastasijas pirmais autorprojekts, kurā aktrise un raidījumu vadītāja stāsies publikas priekšā pavisam jaunā veidolā.

Starp šova „Nastja” viesiem būs interesanti dažādu profesiju pārstāvji: psihologi, ārsti, pasākumu organizatori, tuvcīņas meistari, plastiskie ķirurgi.

Vienā no pirmajiem raidījumiem Anastasija Zavorotņuka intervēs savu populāro kolēģi – TV raidījumu vadītāju Valdi Pelšu. Tomēr tā nebūs parasta saruna, bet intervija… uz izģērbšanos. Rezultātā Valdim mugurā palikušas tikai apakšbikses, un arī vadītājai ir nācies atvadīties no daža laba apģērba gabala...

Kāda atklātības pilna jautājuma dēļ Valdis palika bez biksēm, skatītāji uzzinās jau 30. septembrī, plkst. 23:25, Pirmajā Baltijas kanālā.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss