47 gadu vecumā pēkšņi miris uzņēmējs Ārens Skulme

Skumjākais izlaidums vēsturē. Roberts Ratnieks. Vien 16 gadu vecumā

65 gadu vecumā mirusi ilggadējā Saeimas priekšsēdētaja Ingrīda Ūdre

Šova astotdaļfinālā izstājas Edgars Krūmiņš un Kristīne Šomase

Šova astotdaļfinālā izstājas Edgars Krūmiņš un Kristīne Šomase

„Okartes skatuve 2” fani šovakar lēma, ka šovs jāpamet Edgaram Krūmiņam un Kristīnei Šomasei.

21.04.2012 22:18

Komentāri [92]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
una 21.04.2012 22:22
ļoti emocionāla tiešraide. šokēja ir berezinas pofigisms - viņa domā tikai par uzvaru, kuru nodrišinās Račs. Pamanījāt, ka uz izbalsošanas svītras esošie min vairākus cilvēkus, tikai ne Sabīni Berezinu
oga >> una 21.04.2012 22:58
censos koncertus noskatiities visus.
secinaajums-nesaprotu,kaa taa Sabiine tur veel turaas?!nav bijis progresa nekaada,visu laiku vienu meldinu dudina un to pasu-zem deguna.
nensy >> una 21.04.2012 23:10
pēc rezultātu paziņošanas arī visi dalībnieki gāja apsveikt Tomu, Sandiju, bet Sabīne bija pirmā, kura taisnā ceļā pameta zāli pēc Hara komandas "izklīst"!
tanja >> oga 21.04.2012 23:13
un tas viņas saraustītais dziedājums arī nesaista! kaut kāda debīla maniere tā dziedāt un domāt, ka visi tūlīt ģībs no viņas dziedāšanas!
sika >> oga 22.04.2012 05:57
sabine tur paliek del attiecibam ar pujatu tapec vini abi tur turas jo vinu attiecibas ir veidojusas sova un skatitaji grib redzet ka vini micas..no talanta tur nulle..vienkari ir vienas attiecibas ko sovs nav izjaucis bet izveidojis..
krumins nju nedziedaja tik labi lai tiktu talak un ta nenormala iedomiba un narcisms un tikai tapec ka aizvieto zemgali..
vigante palika tapec lai butu pa ko pasmieties administracijai un dalibniekiem jo vinu tur puisi meta no vienas rokas otra un pret vinu izturas vulgari..un sandijai tas patik...vina tur micas ar kaseru ..bija bridis kad ar rikordionu tad meginaja tikt pie ruska nesanaca jo tur bija antra tagad marta.tgad vina saks micities ar ositi, jo osits jau sit "kanti" un pa pecpusi atzinas milestiba, bet tas tik aizsegs labs piars jo sova paliek tie kas micas un veido sova attiecibas jo mazgadigie skatitaji un ne lidz galam attistijusies pieaugusie grib redzet nevis dziedatajus bet attiecibas ta pat ka milas serialu un sovu sktas ar domu "nju bus vini kopa vai ne un kadi maitas trauce vinu milai" ta ka meksikanu seriala..
loti zel kristines jo skaista labsirdiga un talantiga meitene vienkarsi vina sova ienaca neista laika un vinai nacas samaksat par mammas un artura drbiem ne tadel ka slikti dziedaja ka racs teica daudzi naca klat un teica ka somasei ir laba balss...nju un kapec vini nebalsoja? tapec ka tic tam melnajam tenkam pa vinas gimeni ari liene tikai palidzeja kristies vinas reitingam butu kristine iegajusi sova un nebutu pateikts ka vina ir somase vina tiktu lidz finalam...jo vina ir specigaka par sabini un pujatu sandiju tomu un ositi vienada limmeni ir ar buku martu un ruski kuriem vajadzetu tikt finala..un kaasers tur nav dziedtajs bet vnk sova aksts urs tiks finala del attiecibam un mulkosnas....un tie kas reja ka kristinei nav seras par arturu tad velreiz nolausaties visas koncerta dziesmas un ieklausaties vardos vinas visas ir pateikta ilgosanas pec artura..sis nedelas dziesma ari bija veltijums arturam kuram si dziesma bija tuva jo ka somkins teic tad kad stastija par to ko dziedas pirmo reizi "si dziesma man ir loti tuva un bus veltijums maniem draugiem un a..nju visiem maniem draugiem" somase tikai to neteica lidz galam lai jus nesaktu braukt virsu ka vina izmanto artura navi sava laba..bet visu laiku vina domas un drbos bija kopa ar vinu ..paskatirtirs vinas acis kad vina dzied koncertos un ari izbalsosna par ko vina dzied un kadas sapes ir vinas acis...nepazistu somkinu personigi bet acis izstastija visu..
Gugu >> sika 22.04.2012 17:22
es nesaprotu esi vēl jauna(-s) un naiva(-s) vai vēl kas ...
Šomase taču visu uzpēlē un teatralizē, uzreiz ienākot iekšā visiem kājas bija gatava nomazgāt un noskūpstīt, lai tik ar tiem veidotu labas attiecības, ielīstu visdziļākajā caurumā. To no malas skatoties tiešām nožēlojami bija vērot un tagad vēļ lasīt par to cik viņa ir balta un ūkaina :D Are You kidding me .>? Visas šomases pa Latviju ir ļoti izblamējušās, kauns! , Redzēsiet vēl kādi radziņi līdīs ārā, tāpat kā pārējam!
maza >> Gugu 23.04.2012 13:13
nju ja skaidri redzams ka esi vins no tiem kas spriez un doma par cilvekiem tikai no tenkam un baumam...kristine nelien nevienam vina no dabas ir draudziga meitene un atri atrod kontaktu ar viesiem bet nevienam nepielien un nelauj kapt uz galvas ar kristini esmu maz pazistama, bet esam bijusas kopa vairakos tusinos ar opigiem draugiem... un vina jau no pirma mirkla pienema mani ka sevejo ta itka butu simtgadus pazistamas...un tas ka tas ka vina ir somase nenozime ka vina ir tadi pati ka parejas...un starp citu lielaka dala ko par vinam raksta ir meli un nelabvelu nomelnosana...un par ko tad somases ir ta izblamejusas? par to suniti? tur vecaka somase uznemas vainu uz sevis lai jaunietim dzii nesacakaretu un no drosiem avotiem zinu ka tur bija pavisam cita lieta kapec to suniti atrada un nejau tapec ka tirija grai bet gan medija bebrus un tas mednieks nju nekads pareizas nav un lielaku prieku inam nesagadaja tas ka pazemot vecako somasi..artura nave ari nav vinu vaina pieaudzis puisis izdarija savu izveli un ne pirmais un ne pedejais vai tad kads tur vainigs? ari citas gimenes ta notiek tikai tas visi jut lidz bet seit apsudz nez kadoos grekos tikai tapec ka somase...liene ari nav tik slikta ka te male..vnk vina neprot tikt gala ar savam sapem ka citi un lai remdetu sapes nju noiet no cela un tulin teiks ka vina nogaja atrak neka arturs nomira bet ari pirms tas saja gimene un ari lienei bija daudz problemu nju netika gala nevareja sevi tik viegli savakt un padevas vajibam nju gan sanemsies jauna vel...un vai kristine vainiga pie ta ko dara vinas gimene? un vina vairakart ir nostajusie pret savu gimeni audzubernu laba aizstavot tiesi vinus un vairakart del audzuberniem ir stridejusies ar parejam gimenes sievietem un nejau tapec ka vinai vini nepatiktu bet gan lai atbalstitu tad kad vini sataisija ziepes..ta ka nevajag spriest par cilekiem tikai tapec ka kads no vinas radiniekiem ir sataisijis ziepes un kadam nepatik katrs mes esam savadaki..bet tas ka vina mil sau gimeni un aizstav to pret riebigiem komentetajiem nav greks jo katrs normals cilveks savu gimeni aizstaves ar zobiem un nagiem kaut gan nepiekritis vinu viedolim...piemeram ari es publiski vienmer esmu par savu gimeni un aizstavu ja kads vinu censas nomelnot vai apvainot kadu no tuvieniekiem bet kad esam tikai savejie es pasaku visu ko domaju pat ja parejiem tas nepatik...un nejau visiem patik savu netiro velu mazgat publiski...visu cienu sai gimenei un kristinei kas savu netiro elu mazga majas un sabiedriba ir loti stipri saliedeti tadam jabut visam gimenem....malaci turaties un nenemat gala sitos stulbos rejejus kas rej tikai tapec ka nav ko darit un nav kur likt savu zulti..jo viniem nav tik saliedetas gimenes
sarma 21.04.2012 22:30
Ārā to pretīgo Sabīni
hmmm 21.04.2012 22:32
aizgājusi taktika. :) balso stiprākos ārā. Kramiņš teica, ka kopā ar Tomu Bokumu koncertā bija potenciālie uzvarētāji - kuri nav Sabīne, Pujāts.

zane 21.04.2012 22:32
Britvai vēl jāpaliek,nav jau vel visas pumpas no sejas un rokām nokasījusi,varbūt vēl sāks puņķus ēst.Kā var iziet Krist ar tik skaistu balsi,un bez balss var palikt
vārds 21.04.2012 22:35
Bija arī jātinas abām pēdējām meičām. Bet tur jau profesionāli neviens nedomā. Labāk atstās bērna prātā esošo Sandiju, lai vēl ar Kašeru palaizās.
mūziķis >> vārds 21.04.2012 22:42
Sandijai ir balss, kas mierīgi varētu konkurēt ārzemju mūzikas šovos.
vārds >> mūziķis 22.04.2012 10:24
Nesmīdini, lūdzu.
labs 21.04.2012 22:47
Sandija:tāda sajūta, ka kaut kas briesmīgs noticis. Sabīne:Galvenais, ka mums ir tīģerītis :D
:( 21.04.2012 22:51
Žēl,ka Krūmiņš aizgāja. Skaists un talantīgs
nē >> :( 21.04.2012 23:09
prieks,ka tas nekauņa ārā.
:) >> nē 21.04.2012 23:27
tik nepārpriecājies.

Edgariņ, Tu esi labākais
33 21.04.2012 22:52
Es arī ievēroju Sabīnes un arī Pujāta garlaikoto un vienaldzīgo attieksmi.Sķiet, ka viņi jau sajutušies kā uzvarētāji.Neforši.
kam 21.04.2012 22:55
Manuprat Pujata vecaki nav stavaa sajusma par Sabini!
nensy >> kam 21.04.2012 23:06
pēc kā to spried?
sika >> nensy 23.04.2012 12:50
pec pujata vecaku atbildes marai ka vina uzprasija viniem ko vini doma par sabini..pujata mammai seja ta saviebas ka likas ka vems un tetis saka sminet..nju ka aktieris izgaja no situacijas ar tekstu ta ir dela izvele....bet vairak man uzmanibu piesaistija pujata reakcija kad kristine gaja projam vins bija tik loti noskumis un piedavaja kristinei savu palidzibu lidz sim vins nevienai aizgajejai npalidzeja un nepa vienu neskuma..un kad kristine atvadijas no visiem un apskava pujatu vins pat negribeja laist vala..kad kristine palida vinu vala lai atvaditos no parejiem pujata roka joprojam kera kristines muguru vareja redzet a pujats stipri par to pardzivo...nju un kad kristine el bija sova vareja redzt ka pujatam vina nav isti vienaldziga..
alise b. 21.04.2012 23:01
Edgars par labu sim šovam! Turās, mans favorīts!

šeit jau uzvarēs vai nu Toms vai Buks. Galīgi abi nesaista, bet nu lai jau tiek tas prieks viņiem.


EDGARS supppppperrrrrrrrrrrrr
marii >> alise b. 21.04.2012 23:13
gluži manas domas :)
yes 21.04.2012 23:08
vnk super,abi bija pieriebušies!
:((((( 21.04.2012 23:08
Pilnīgi apraudājos par Šomkinu, nu balss daudz labāka par Sabīni, viņai bija jāiziet! :( nieka 21 balss. Tiešām nenormāli žēl, ka šādai talantīgai un foršai meitenei jāatstāj šovs, bet vulgāra un nopīpētas balss īpašniece Sabīne paliek.
inga >> :((((( 21.04.2012 23:10
galvenais, ka visi Sabīnes fani liek mīnusus labiem komentāriem :) Tiek, kas pret vulgāro Berezinu liekam plusus :)
kam >> inga 21.04.2012 23:17
Kaada Sabine,tadi vinjai atbalstitaji.... diemzeel daudz!!!
kam >> inga 21.04.2012 23:17
Kaada Sabine,tadi vinjai atbalstitaji.... diemzeel daudz!!!
laine >> :((((( 22.04.2012 09:40
vareeji balsot vairaak, ko tagad vaidi?? un kristiine noteikti rupjiibaa sabiini paarsit-taadi septinjstaaviigie, kaa no kristiines pat tieshraidees naaca, sabiine pat lielaa dzeerumaa agraak neatljaavaas! un kaa naak smiekli par to, ka sabiinei balss nopiipeeta :D:D cilveeki miiljie-katram cilveekam ir savs balss tembrs, un tas nerodas no piipeeshanas :D shovaa par sabiini daudz vairaak piipeeja antra un kristiine, arii regulaari iideeja, lai palaizj piipeet- vinjaam nav tik zems tembrs, tad ko nu?:D:D ja raksti, tad padomaa reizeem, ko :d
laine >> kam 22.04.2012 09:51
Nespried par citiem no sava redzes punkta :D Domaa, ja Tu taada esi- citi arii? Nebuushu to mazgadiigo vai pensionaaru rindaas, kas atbalsta Sabiini, bet cienu vinjaa daudzas rakstura iipashiibas, kas izslaveetajiem pareizajiem nav- kaut vai elementaaru maaku pasmieties pashai par sevi un nelekt gaisaa par niekiem...maaka sanjemties un nenjemt galvaa komenteetaaju samazgu gaashanu uz galvas dazjaados medijos- ar paceltu galvu iet taalaak! Un smiekliigi lasiit vienus un tos pashus komentus, ka vinja neviizjiiga, nekopj sevi, grauzj nagus- ja uzmaniigi un regulaari skatiitos tieshraide internetaa, tad redzeetu, ka taa sen jau vairs nav...un lielie runaataaji ir visi tie, kas neskataas, bet kladzina vecas fraazes kaa nodilushas skanjuplates! Un teiksim taa- tieshi Sabiines atbalstiitaaji ir tie, kas nezaakaa citus septinjstaaviigiem un nelej samazgu juuru paar citu galvaam! Tad- ko liecina Juusu, pareizo- izgaaztaa zjults paar meitenes galvu?? Vai tas muusdienaas saucas intelekts? Un ar ko Juus atskjiraties no pashas mietenes?? :D:D
ko >> laine 22.04.2012 12:22
te muldi,patin kaut vai vakarvakaru atpakaļ,guļ kā lāva Pufdžam virsū,tīra nagus un kaut ko meklē uz sejas,kad tik ko paspaidīt,vakarā rija kā traka,ka kāds aizrādīja,ka esot taču diēta,lika muti aizvērt.Tāda pati govs kā bija,vaktē tik kameru,lai neredz kā grauž nagus
laine >> ko 22.04.2012 18:12
Tieshi es skatos shovu regulaari...ko Tu gribeeji- lai vinji viens no otra turas pa kilometru, esot attieciibaas pusgadu? :D:D ne vinji liek vadiibai sevi izsekot un raadiit ik mirkli, koliidz pieskaras viens otram ...un runaajot par riishanu- nesmiidini :D:D:D vinja eed visutik leeni, ka aizmigt vareetu, ja buutu jaasagaida, kameer paeediis...un porcijas ir tik mazas, ka skjiivii saskatiit nevar :D taa kaa nerunaa te par riishanu :D un iedomaajies- cilveeki dazjreiz arii ed :D:D ja vinja riitu, svari pirmdienaas neraadiitu tos 60kg, bet kaa iesaakumaa 68 :D:D:D taa kaa- ja Tu rij, nedomaa, ka visi taa dara :D un par nagu graushanu labaak nestaasti- vecas pasaka :d reizeem paknibina geelu ar nagiem,bet taa meedz gadiities daudzaam, kas pieaudzee nagus un peec tam ierauga kaadu siiku,, kabatinju,, :D
?? 21.04.2012 23:12
vienīgais jautājums par to, cik divkosīgi izrādās cilvēki, sakot, ka iekšējā balsojumā balso par vājākajiem, kam neizdevies priekšnesums. ...

Tomam vakar 2.vieta! nez vai račš un kramiņš labās atzīmes vnk uzdāvinātu...
cilvēks tiešām ir audzis, bet tāda Sabīne turpina "audzināt un sniegt padomus", ka cilvēks ir bez maz nulle.
Sabis >> ?? 21.04.2012 23:15
Sabine,no sova palikusajiem,ir pati vesela 0 !
f >> ?? 22.04.2012 12:05
Nu Sabīne attiecīgi jau arī palika pēc žurijas pēdējā vietā. Manuprāt viņa sevi šovā ir izsmēlusi un nogurusi no tā visa balagāna.
zuzzee >> ?? 22.04.2012 12:35
bet vai tas, ka aizmirst vaardus, ljauj likt 10 un nebilst ne vaarda? citos ieprieksjeejos raidiijumos citiem daliibniekiem to taa iebazh aciis, ka nu tikai..bet tominjam.. mm, nee. diivaini, ka vinjs ticis vnk aicinaats uz sho shovu, nevis gaajis atlasees.. pie tam, izbalsots, kad balsojums it kaa iet uz leju, iebalsots atkal, dabuuja 2. vietu.. diivains pasaakums tas viss :))
v 21.04.2012 23:42
Liekat tak tai Sabīnei mieru!
Skaidrs ir viens - jo vairāk par viņu runā,jo vairāk viņu zinās. ha!
Un joprojām šovā viņa ir pamatoti. Domāju tiks līdz finālam!
sanča 21.04.2012 23:56
Edgars ir iedomīgs, tāpēc izgaja
jana 22.04.2012 00:44
Viens no sakarīgākajiem dalīnniekiem ,kas tur tagad bija. Ari Kristīne bija laba, bet palika vecie, kas sliktāk dzied ,toties labi turas kopā, lai izbalsotu labākos.Nākošie Ruskis, Marta. un tad jau Sabīnei visi ceļi vaļā.
;;;; >> jana 22.04.2012 13:25
Ha, sasmējos par tavu komentāru. Tāda sajūta, ka Kristīne pazustu pa visam! Nē! :) Āā un ja domā, ka nākamie ies Ruskis un Marta stipri šaubos. Viņiem ir daudz vairāk atbalstītāju nekā tiem tīņu mīļuļiem Kašeram un Sandijai.
. 22.04.2012 01:09
Suņi rej, karavāna iet tālāk!
Turies, Sabīn!

laiks >> . 22.04.2012 11:06
karavāna jau sen iesprūdusi laikā un desiņās :)
laila 22.04.2012 01:54
Jā man ari šie jaunieši patika,tādi cilvēcīgi. Kādi ir tādi ir. Netēlo, bet runā kā domā.
Čirka 22.04.2012 03:10
Nu tad beidzot tā kaitinošā Šomase ir ārā!!!
Pee 22.04.2012 08:24
Man ar ta sabine sakt nepatikt, itipashi peec lamaasanaas ar osi. Un tad es sapratu, ka vina jutas kaa sova karaliene.

Komentāri [92]

Lapa:  1  2 Uz rakstu ››
seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss

Mēneša PIKANTUMS

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Komentāri[0] Bilžu galerija[52]

Mēneša VIDEO

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Play
Komentari[0] Bilžu galerija[52]

Mēneša GALERIJA

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Ekskluzīvs! Onlyfans latviešu skaistules noplūdinātie foto un video

Komentari[0] Bilzu galerija[52]

Mēneša KOMENTĀRS

61 gada vecumā traģiski miris pazīstamais latviešu ārsts un politiķis Jānis Straume

autors:Marite Finkensteina
komentars: R.I.P.