Šova astotdaļfinālā izstājas Edgars Krūmiņš un Kristīne Šomase

„Okartes skatuve 2” fani šovakar lēma, ka šovs jāpamet Edgaram Krūmiņam un Kristīnei Šomasei.

Šova astotdaļfinālā izstājas Edgars Krūmiņš un Kristīne Šomase
Komentāri[92] 21.04.2012 22:18

Uz strīpas šovakar sēdēja Sandija Vīgante, Kristīne Šomase, kā arī iekšējā balsojuma upuri, proti, Toms Bokums un Edgars Krūmiņš.

 

„Manās acīs bija bailes. Liels satraukums. Iespējams, ka pie vainas valoda,” tā savu zemo vietu koncertā komentēja Sandija Vīgante.  „Skatītāji nobijās no komentāra, ka izskatos pēc sešdesmit gadus vecas sievietes. Man priekšnesums patika,” tā Kristīne Šomase.

 

Guntars Račs neslēpa, ka nesaprot, kāpēc Toms Bokums nonācis uz izbalsošanas svītras. Imunitāti gan viņš nevienam nepiešķīra.

 

„Es netēloju, esmu tāda kāda esmu,” skatītājiem teica Sandija, kura neslēpa, ka, iespējams, šī ir viņas pēdējā diena šajā šovā. „Ja Sandij aizies, tad būs ļoti skumīgi. Es ceru, ka tu paliksi,” tā Kašers. „Es mīlu Solvitiņu,” piebilda Oskars Deigelis.

 

„Es ļaušu skatītājiem izlemt,” asarām acīs sacīja Kristīne Šomase.  „Kristīne ir eņģelītis. Ļoti čakla,” tā par Šomasi teica Marta Ritova.

 

„Nedomāju, ka vakardienas uzstāšanās bija pēdējā,” vēršoties pie skatītājiem sacīja Toms Bokums, kurš tikai šonedēļ atgriezās šovā. „Tomiņš varēja arī tur nesēdēt,” sacīja Buķelis.

 

 

 Edgars Krūmiņš

 

Edgars Krūmiņš uzskata, ka tikai tagad atvēries. „Visiem pārējiem ir zināma priekšrocība, bet Edgars cīnās,” sacīja Jānis Buķelis. 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [92] ››
ILZE 23.04.2012 23:29
Mīļie Kristīne un Edgar, lai jums veiksme mūzikas jomā. Jūs esat talantīgi. Pilnīgi piekrītu komentāram - ČAU. PALDIES.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss