Vai Andris Kivičs sevi uzskata par labāku mīlnieku, nekā mūziķi?

Darbību ir uzsācis unikāls interneta projekts www.pajautakivicam.lv, kura apmeklētāji var uzdot jautājumus mūziķim Andrim Kivičam.

Vai Andris Kivičs sevi uzskata par labāku mīlnieku, nekā mūziķi?
Komentāri[8] 19.12.2011 11:34

Tajā, izmantojot citātus no Kiviča nesen izdotās grāmatas, īpaša sistēma piemeklē atbildes gan uz ikdienišķiem, gan āķīgiem jautājumiem. Tādējādi skandalozais autors kļuvis par pirmo digitalizēto mūziķi Latvijā un nodrošinājis savu citātu iesakņošanos ļaužu valodās. 

 

Projekts ir tapis sadarbībā ar dziedošo rakstnieku Andri Kiviču, apgādu Zvaigzne ABC un iniciatīvu ”Latvian Stars Digital”.

 

Ciemos pie digitalizētā Andra Kiviča, jau līdz šim brīdim pabijuši simtiem cilvēku, kuri uzdevuši dažādus jautājumus un uz tiem saņēmuši dažādas atbildes (katra no tām ir īsts citāts no A. Kiviča sarakstītās grāmatas). Piemēram:

 

•          Vai uzskati sevi par labāku mīlnieku, nekā mūziķi?

•          Uz šo jautājumu atbildēt bieži vien ir tik neērti.

 

•          Vai nožēlo savu konfliktu ar Millera kungu?

•          Šeit dažam labam nav kauna, tas nu ir pilnīgi droši.

 

•          Vai eksistē dzīve pēc viena aliņa?

•          Šādiem jautājumiem nav jēga, labāk atmetiet savus domāšanas un apziņas rāmjus un izbaudiet būšanu šajā mirklī.

 

 

Visi jautājumu uzdevēji saņemšot arī iespēju piedalīties loterijā. Laimīgie uzvarētāji balvā iegūšot grāmatu, ar jautātāja norādītu ierakstu tās pirmajā lapā un autora autogrāfu.

 

Vieni no projekta idejas autoriem - “Latvian Stars Digital” atzīst, ka šis ir vēsturisks brīdis Latvijas kultūrai, jo tā ir pirmā reize, kad kāds no Latvijas māksliniekiem tiek digitalizēts. “Andris Kivičs, protams, tautas apziņās gozēsies ilgu laiku, bet tas nenotiks mūžīgi. Neviens mauzolejs vai spermas banka nevar saglabāt personību tik ilgi, kā to var izdarīt internets.”

 

Projekta autori arī vēlas informēt sabiedrību, ka Andris Kivičs digitalizēšanas procesā nav cietis un to pārdzīvojis bez komplikācijām.

 

Kā jau ziņots, populārā mūziķa Andra Kiviča grāmata „Mana privātā dzīve” tika laista klajā šī gada 2. decembrī. Grāmatas iznākšanu digitalizētais autors nosvinēja, sarīkojot grandiozu pasākumu klubā „Kefīrs”, kur pulcējās gan daudzi sabiedrībā pazīstami cilvēki, gan uzticamākie mūziķa fani. Grāmatas izdošanu informatīvi atbalstīja radio „Super FM”.

 

„Mana privātā dzīve” ir stāsts par Andra Kiviča dzīvi, kurā ietverts arī vēstījums sabiedrībai. Grāmatā autors ļauj ielūkoties Latvijas šovbiznesa aizkulisēs, atklājot patiesību par tiem daudzajiem skandalozajiem notikumiem, kas norisinājušies ap Andri Kiviču pēdējo gadu laikā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [8] ››
ja? 21.12.2011 11:34
īsts vecis nemaz neko tādu neteiktu!Kivičam sejā rakstīts,ka no viņa nekā nav,tukša muca

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss