Olga Rajecka ievācas šovā, bet iziet grupa "nu un"

Šovu „OKartes skatuve” uzsāka 24 dalībnieki, bet līdz ceturtdaļfinālam nokļuvuši tikai vienpadsmit. Guntars Račs izbalsoja Māri Grigali, bet skatītāji šovakar izbalsoja grupu "nu un", proti, Didzi Bordo un Valteru Osi.

Olga Rajecka ievācas šovā, bet iziet grupa "nu un"
Komentāri[48] 02.12.2011 23:59

Atlikušos šova dalībniekus vērtēja mūziķis un komponists  Guntars Račs, humoriste Jana Kalniņa, kā arī grupas Dzelzs vilks līderis Juris Kaukulis.

 

Kā pirmie uz skatuves kāpa projekts Jātnieki ar dziesmu Es brunete, es brunete. Guntaru Raču šī dziesma ļoti kaitina. Briesmīga dziesma. Janu dziesma uzjautrināja un atgādināja jaunības dienas. Jurim patika, ka grupas dalībnieces sākumā sēdējušas.... „Labāks par oriģinālu,” teica Kaukulis.

 

Pēc tam uz skatuves nāca grupa „Kā viens” ar Raimonda Paula dziesmu Vecmāmiņa un vectētiņš. „Priecē, ka dziedat tīri. Skatuviskais risinājums nepatīk,” teica Jana. Arī Jurim nepatika skatuviskais risinājums. „Ar pirkstu acī,” piebilda Račs, kuru nekas nepārsteidza.

 

Trešie dziedāji puiši no grupas „nu un”. Viņi vērtējumam nodeva dziesmu „Pļaviņas”. Jana ir liela grupas Suņu stunda fane. „Man tiešām patika,” tā Jana. „Man nebija smieklīgi. Smieklīgs bija Ruskis. Apbēdināja dziesma,” sacīja žūrijas priekšsēdētājs.

 

Pēc tam dziedāja grupa T-Band jeb Košā. Viņa izpildīja dziesmu Tev oranži mati. Interesantākais, ka šajā dziesmā piedalījās arī žūrijas loceklis Juris Kaukulis. „Tas man bija kā sapņa piepildījums,” teica Košā. „Viņa izmainīja pat melodija. Ļoti patīk,” piebilda Juris. „Jumts norauts,” smaidot teica Jana. „Mazliet traucēja mati. Tas nepatika,” sacīja Račs.

 

Piektie uzstājās grupa „Četri vēji” ar dziesmu „Man vienalga viss”, kuru ieteica Guntars Račs. „Šito humoru un satīru,” priecīgi teica Jana. „Lieliska dziesma. Bija jauks muzikāls pavadījums. Iespējams, vajadzēja lielāku netīrību,” piebilda Juris. „Sava versija, savs aranžējums. Apsveicami,” sacīja Račs.

 

„Pažēlo Dievs,” tā saucās projekta Jātnieki otrā dziesma. „Neapšaubāmi dziesmai ir potenciāls. Dziesmai ir iekšējs pārdzīvojums,” sacīja Račs. Jurim patīk kā dzied Anete. „Tā nav mana mūzika, kuru klausītos,” piebilda Kaukulis. „Kaitināja primitīvismi tekstos,” sacīja Jana.

 

Pēc tam dziedāja grupa Kā viens jeb Inga un Ivars. Skanēja Ingas Karpičas dziesma „La Aura”. Tā bija viņas debija. „Šis nebija jūsu sliktākais, bet nebija arī labākais priekšnesums. Dziesmas ir vienādas, tās var sajaukt,” sacīja Račs. „Tā ir dziesma..., bet tajā pašā laikā ne par ko,” piebilda Guntars. „Izdevusies debija,” uzsvēra Jana. „Man gribās lielāku atļaušanos, uzbrukumu. Feina debija,” sacīja Kaukulis.

 

Trešie skatītājus priecēja grupa „nu un”. Šī bija Valtera debija ar dziesmu Cilvēki mostas naktī. „Veiksmīgs teksts. Fantastiski tērpi. Citu tembru vajadzēja,” sacīja Juris. Janai arī patika tērpi. „Gaumīgi. Arī skaņdarbs patika. Ja šādi cilvēki debitē, tad BRAVO,” sacīja Kalniņa. „Mēs beidzot dzirdējām kaut ko oriģinālu. Didzis ir multiinstrumentālists,” bilda Račs.

 

Ceturtā dziedāja Košā. „Ļoti daudz var iemācīties,” pirms uzstāšanās sacīja Košā. Viņa izpildīja dziesmu Tu klusē. „Es gribu dzirdēt vēlreiz! Bija niknums, skaļums. Saņemies, nedomā par mums. Kliedz no visas sirds,” smaidot bilda Račs. „Dziesma man nepatika,” tā Kalniņa. „Pārāk pārbāzta kompozīcija,” sacīja Kaukulis.

 

Piektie dziedāja grupa Četri vēji. Puiši dziedāja dziesmu Neprāts. „Latviešu rokdziesma. No Liepājas,” minēja liepājnieks  Kaukulis. „Ģīmji jums simpātiski,” sacīja Jana. „Iespējams, par daudz skaidrības. Būtu laiks iet tālāk. Gribas jaunas vēsmas, kaut ko modernāku,” uzsvēra Račs.

 

  

Jau pirmdien šovam pievienosies dziedātāja Olga Rajecka. Tviterī šī ziņa jau izsaukusi vētru... Vecuma marasms, norietošās popularitātes spodrināšana, ķeršanās pie pēdējā salmiņa, apsmiekls u.t.t. Tāpat tika atklāts, ka šovs OKartes skatuve turpināsies 2012. gadā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [48] ››
! 06.12.2011 15:55
Didzis - aahahaahaa - plušķis :D :D :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss