Ar Imanta Kalniņa daiļrades vakaru atklās „OKartes Skatuves” otro mēnesi

Jau šo sestdien, 8. oktobrī plkst. 20:35 tiešraidē LNT, Latvijas Mūzikas kanālā un www.lmk.lv norisināsies Latvijas Mūzikas kanāla un OKartes veidotā muzikālā šova "Okartes Skatuve" piektais lielais koncerts.

Ar Imanta Kalniņa daiļrades vakaru atklās „OKartes Skatuves” otro mēnesi
Komentāri[5] Bilžu galerija[1] 07.10.2011 10:32

Šajā radošajā nedēļā dalībnieki gatavoja izcilā komponista Imanta Kalniņa daiļrades dziesmas. Kā arī šonedēļ savus pirmatskaņojumus piedzīvos visu dalībnieku jaunās oriģināldziesmas.

Ar Imanta Kalniņa daiļradei veltīto koncertu tiks atklāts muzikālā realitātes šova „OKartes Skatuve” otrais mēnesis. Dalībnieku nedēļas darba rezultātus vērtēs Imanta Kalniņa dziesmu izpildītājs Uģis Roze, šova repertuāra konsultants Guntars Račs un puaro.lv galvenais redaktors Jurģis Liepnieks.

Dalībnieki ļoti nopietni attiecās pret darbu pie komponista daiļrades dziesmu interpretēšanas. Dalībnieki ir vienisprāt, ka Imanta Kalniņa dziesmās ir dziļa morāle. Izpildot šīs dziesmas, dalībnieki grib izcelt un akcentēt tajās iekodētās vērtības, lai cilvēki saņemtu un pārdomātu dziesmu vēstījumu. Tā sestdienas koncertā „T-Band” atklās, ko ir redzējuši sapnī, bet „nu un” puiši atzīsies, ka šodien jūk prātā.

Koncerta grupu oriģināldziesmu daļā dalībnieki ir sagatavojuši pāris pārsteigumus. „T-Band” izpildīs fragmentu no rokoperas, kuru ar draugiem sarakstījis Vāģis, „Zvaigžnu Zagļi” dziedās Martas aranžētu tautasdziesmu, „nu un” šonedēļ ir pievērsušies elektroniska stila mūzikai, bet „4 Vēji” sola Mārtiņa dziesmu, kuras piedziedājums aizraus un sauks dziedāt līdzi.

Uz ceturto "Okartes Skatuve" koncertu netika pārdotas vien 3 biļetes, tāpēc aicinām biļetes iegādāties laicīgi, jo arī šonedēļ pārdošanai paredzētas 300 vietas. Līdz ar katru nākamo koncertu dalībnieku honorāri palielinās. Ceturtajā koncertā kopējais honorāru līmenis sasniedza 1023,07 latus, taču joprojām trešā daļa biļešu netiek nodotas mērķtiecīgam honorāru balsojumam konkrētai grupai. Atgādinām, ka honorāru balsojumu urnas atrodas pie ieejas koncertā, Rīgas Kinostudijas 2. paviljonā. Biļetes var iegādāties visās „Biļešu Serviss” kasēs, www.bilesuserviss.lv un „Statoil” DUS.

Vai „T-Band” spēs neveiksmes atstāt aizgājušajā mēnesī un atdzims rokoperas skaņās?

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
... 07.10.2011 21:19
nožēlojamas tās zvaigznes,jebkuru dziesmu novilks šķībi.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss