"OKartes Skatuvē" tiek dzertas kāzas (FOTO+VIDEO)

Šova "OKartes Skatuve" dalībnieki ne tikai ir dzimuši mūzikai, bet arī mīlestībai. Tā aizvadītajā naktī Nauris no muzikālās apvienības "nu un" lūdza roku Ingai no apvienības "K1". Pārsteidzošo Naura bildinājumu Inga pieņēma, un jau šovakar "OKartes Skatuvē" vecmeitu un vecpuišu ballītes sitīs augstu vilni, bet jau rīt abi mīlnieki iestūrēs laulības ostā.

"OKartes Skatuvē" tiek dzertas kāzas (FOTO+VIDEO)
Komentāri[7] 08.09.2011 23:05

Naurim vecpuiša ballīti rīkošot apvienības biedrs Didzis, bet sarunā Nauris atklāj, ka biedrs īsti neko nedarot lietas labā. Pat netiekot viņam uzdoti interesējošie jautājumi. Par Ingas vecmeitas ballīti un atrakcijām rūpēšoties Kristīne, Marta, Anete un Košā.

 

Nauris un Inga pārsteidzošo notikumu komentē ar sajūsmu. Nauris atklāj, ka Inga bez iepriekšēja bildinājuma laulības ostā negrasās iestūrēt. Tamdēļ puisim nācās likt lietā savas prasmes un izveicību, lai tiktu pie noskatītās līgaviņas. Sākotnēji Nauris centās pats darināt gredzentiņu no stieplītes, bet, kad saprata, ka tas tomēr nav meitenes cienīgs, no nezināmiem avotiem dabūjis gredzentiņu. Sarunā ar Ingu, dalībniece atklāj, ka jūtoties pozitīvi satraukta un īpašumā iegūtais gredzentiņš esot nedaudz par lielu, tamdēļ pagaidām tas ir iekārts ķēdītē un rotā meitenes kaklu. Inga Nauri vērtē kā šarmantu un džentlmenisku vīrieti un cer, ka puisis par viņu uzņems rūpes visu dzīvi.

 

Nauris Brikmanis

 

Lai gan abu vaininieku vecāki par gaidāmajām kāzām vēl neko nezina, šova dalībnieki savus pienākumus ir sadalījuši. Pēc abu teiktā, dalībnieki tikšot pārģērbti, imitējot jaunā pāra vecākus, radiniekus un viesus. Galvenie personāži kāzu ceremonijai jau esot sarunāti - būšot mācītājs, bet ērģelnieka pienākumus pildīs Ingas pielūdzējs, kā arī kopīgās apvienības "K1" biedrs Ivars. Inga komentē, ka ar Ivaru esot tikai ļoti labi draugi un cer, ka puisis sapratīs. Turklāt Nauris par Ivara iespējamiem nolūkiem stāties abu attiecību ceļā sola rīkoties attiecīgi situācijai. Nauris nenoliedz, ka kāzas varētu arī nenotikt, gadījumā, ja no Ingas miesas līdz kāzu dienai netiks notīrīts Ivara tetovējums. Turklāt dramatiski laulības līgumi netikšot slēgti.

Inga Karpiča

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
tille 09.09.2011 14:55
wtf? lielāku murgu neesmu redzējusi

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss