Slaveni aktieri, muziķi un citi „krējumnieki” pušķo egles (FOTO)

Latvijas modes mākslinieku interneta veikals http://www.CreativeLatvia.com un Latvijas blondīņu asociācija „Go Blonde” vakar, 15. decembrī tirdzniecības centrā „Galleria Rīga” atklāja labdarības akciju, kuras laikā līdz 20. decembrim tiks izsolītas Ziemassvētku eglītes, ko izrotājuši Latvijas modes mākslinieki kopā ar Latvijā zināmiem cilvēkiem un kas tiks pārdotas labdarības mērķiem.

Slaveni aktieri, muziķi un citi „krējumnieki” pušķo egles (FOTO)
Komentāri[4] Bilžu galerija[20] 16.12.2010 08:00

Akcijas ietvaros sešpadsmit Latvijas modes mākslinieki kopā ar sešpadsmit Latvijā pazīstamiem cilvēkiem oriģinālā veidā izgreznoja sešpadsmit dzīvās Ziemassvētku eglītes podiņos, lai tās piedāvātu ikvienam interesentam labdarības izsolē.

Līdzekļi, kas tiks savākti labdarības izsolē, nonāks Lēdmanes ielas 2 bērnu – invalīdu rehabilitācijas centram, lai bērniem ar īpašām vajadzībām sarīkotu Ziemassvētkus.

Līdz 20. decembrim ikviens interesents var aplūkot izpušķotās eglītes tirdzniecības centra „Galleria Rīga” Piparkūku pilsētā, noskatīt sev tīkamāko un piedalīties slēgtajā vairāksolīšanā. Interesenti savu piedāvāto cenu varēs nosaukt gan Latvijas modes mākslinieku interneta veikala http://www.CreativeLatvia.com sadaļā „Izsole”, kur vēlreiz fotogrāfijās varēs apskatīt eglītes un iepazīties ar novēlējumiem, ko sagatavojuši eglīšu rotātāji, gan „Galleria Rīga” informācijas centrā. Eglītes sākuma cena ir 20 LVL. Savukārt jaunāko tehnoloģiju cienītāji varēs izmantot aģentūras „Crazy Cow Lab” izstrādātos un blakus dzīvajām eglītēm uzstādītos QR kodus, lai savos mobilajos telefonos uzreiz ienāktu „Creative Latvia” mājaslapā un piedalītos izsolē.

TV dīva Elina Doļģe

Labdarības akcijā piedalās un eglītes rotājuši Latvijā pazīstami mūziķi, aktieri, uzņēmēji un televīzijas darbinieki, kā Anna Rozīte, Žaklīna Cinovska, Agnese Zeltiņa, Ģirts Ķesteris, Zane Aļļena, Roberto Meloni, Dace Dēnava, Agnese Rakovska, Anna Lieckalniņa, Sanita Kubliņa, Elizabete Vanaga, Kaspars Zlidnis, Māris Grigalis, Elīna Doļģe, Sergejs un Bogdana Kondrašini.

Savukārt radošās dizaina idejas eglīšu rotāšanā piedāvāvā Šeila, Mila - Ludmila Kruglika, Elīna Rožkalne, Inga Beikule, Arvils Linde, Inga Tauriņa, Jolanta Gulbe, Indra Salceviča ar zīmolu „SALT”, Elīza Ceske, Dace Krieviņa – Bahmane un Agnese Narņicka ar zīmolu „Paviljons” un tādi apģērbu un aksesuāru zīmoli kā „Mondolini”, „SockBox”, „QooQoo”, „Leny Tomy Factory”, „Denēze” un „Puffy”.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
888 17.12.2010 11:12
nav Elīnas diena

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss