Riktīgs bardaks un liftā iesprūdušie jaunā tirdzniecības centra atklāšanā - FOTO

17 cilvēki iesprūst liftā. Palīdzība tikai pēc 45 minūtēm. Tik lielu bardaku un pašu darbinieku nezināšanas un infantilisma līmeni vēl nebija nācies redzēt neviena veikala atklāšanā.

Riktīgs bardaks un liftā iesprūdušie jaunā tirdzniecības centra atklāšanā - FOTO
Komentāri[21] Bilžu galerija[16] 23.10.2010 11:14

Jaunais Tirdzniecības centrs Galerija Rīga Dzirnavu ielā (pa diagonāli viesnīcai Radisson Latvija) ir izveidots gaumīgi, interjers piesaista ar Eiropeiskas galerijas stilu, ir laimīgās stundas (katrā stāvā konkrētā laikā), dažu veikalu preces ir samērā kvalitatīvas un unikālas; arī apkalpojošais personāls lielākoties ir laipns. Ir septiņi stāvi, daudz eskalatoru, kas atvieglo pārvietošanos. Uz jumta ir kafe-terase, kas vasarā varētu būt ļoti labi apmeklēta. Tās ir labās ziņas.

Atklāšanas dienā valdīja milzīgs bardaks - daudzi žurnālisti netika pie atklāšanas bildēm, jo daudziem netika iedotas mistiskas zaļas aproces, kādas parasti medijiem dala pasaulslavenu rokzvaižņu koncertos.

Savukārt Informācijas centra "blondīnes" neko jēdzīgāku par stulbu vārdu NEZINU pārspļaut pār lūpu nespēja. Arī ar valsts valodu Info centrā dažām meitenēm attiecības ir uz jūs. Neviens atbildīgais vispār neko nezināja: apsardzes darbinieki nezina, kur ir atklāšanas pasākums presei, nezina pasākuma programmu, pat nezina, kur un vai te var nopirkt ziedus utt. Arī nelielā Rimi pārdevējas par savu preču klāstu nezina, neprot strādāt ar norēķinu svītrkodiem, kā rezultātā veidojas garas rindas visās kasēs.

Rindas veidojas arī pie liftiem - to te ir stipri par maz (kopā ar pazemes stāvvietām ir deviņi stāvi). Kamēr tiksi liftā, var nākties gaidīt arī 10 minūtes.

Gandrīz puse veikalu vēl ir remonta stadijā un nav atvērti. Laimīgajās stundās atlaides esot līdz 50%, taču mēs gan vairāk par 20% nekur nefiksējām.

Lielo bardaku mazliet atsvaidzināja skaistās strūklakas un teatrāls šovs ar skaistām pilnīgu krūšu izmēra beibēm caurspīdīgos triko un fetiša noskaņās - vairāk skatiet šeit

Latvijas Mobilais reportieris Mārtiņš atklātajā tirdzniecības centrā "Galleria Riga" ar mobilo tālruni nofilmējis, kā centra pirmās dienas 17 apmeklētāji iesprūduši liftā starp ceturto un piekto stāvu, viņu vidū bija arī mazs bērns. Turklāt iesprūdušajiem esot sācis trūkt gaiss un palīdzība sagaidīta tikai pēc 45 minūtēm. Mobilo telefona tīkls šajos liftos nav.

Arī viens no veikala direktoriem VIPiem atzina, ka bardaks ir liels un paši darbinieki vēl daudz ko nesaprotot. Vienam eskalatoram esot jau pazudusi strāva, bieži sitot ārā elektrības korķus utml. Bet gan jau divu nedēļu laikā viss nostāšoties savās vietās.

Braukt ar auto cerības nelolojiet - pazemes stāvvietā ir tikai 90 vietas, par katru stundu jāmaksā Ls1.50 . Kamēr izstaigā visus stāvus, iepērkas un pasēž kafetērijā varētu būt jāšķiras no pieciem-septiņiem latiem tikai par stāvvietu vien.

Kopumā - tas, ka krīzes laikā cilvēki nebaidās strādāt un atveras vaļā kaut jauns un skaists, protams, ir apsveicams fakts.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [21] ››
Rems 25.10.2010 10:39
Piramajā dienā arī bija bardaks, strūklakas atklāšana bija paredzēta plkst. 13:00, bet atklāja kaut kur 13:25. Cilvēkiem lika stāvēt un gaidīt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss