Tūkstošiem ļaužu ierodas pie latviešu Playboy pusplikajiem zaķiem - FOTO

Slavenības un uzņēmēji, miljonāri un vienkāršie ļaudis. Vēl neatklātajā tirdzniecības centrā Galerija Rīga Dzirnavu ielā 67 ceturtdienas vakarā durvis tika burtiski šturmētas.

Tūkstošiem ļaužu ierodas pie latviešu Playboy pusplikajiem zaķiem - FOTO
Komentāri[35] Bilžu galerija[36] 22.10.2010 08:27

Tas patiešām ir latviešu žurnāls. Ar pasaulslavenā brenda vārdu Latvijā sevi piesaka ne tik daudz erotiskais, cik dzīves stilīgais un postmoderniskais izdevums Playboy. Latviešu Playboy.

Interese par jauno žurnālu bija neviltota un tik daudz cilvēku uz kāda medija prezentāciju Latvijas vēsturē ieradās pirmo reizi. Tas gan tiek saistīts kopā ar jaunā tirdzniecības centra Galerija Rīga reklamēšanu un speciālas ažiotāžas celšanu. Jo TC centrs tiek atklāts tikai šodien - 22. okobrī.

Atklāšanas atmosfēras foto, pusplikie zaķi un jaunā lielveikala interjers mūsu bilžu galerijā.

Žurnāla galvenais redaktors ir pazīstamais dzejnieks, humorists un publicists Egīls Zirnis (attēlā) 

Mākslinieciskais redaktors ir daudzu Latvijas preses izdevumu dizainu veidotājs Kirils Šmeļkovs.

"Lielāko daļu - 85% žurnāla - veido vietējais saturs. Savukārt pārējos 15% – karikatūras un joki, Playboy arhīva fotogrāfijas un konkrēti pirmajā numurā – rakstnieka Kurta Vonnegūta stāsta pirmpublicējums latviešu valodā," stāsta izdevniecības Dienas žurnāli galvenā redaktore un direktore Inga Gorbunova.

Pirmā numura interviju varoņi atklājušies lielajās intervijās - Latvijas pelnošākais basketbolists Andris Biedriņš un pasaules atzinību guvušais pianists Vestards Šimkus. Numurā lasāms arī Lato Lapsas pētījums par lielākajiem dividenžu izņēmējiem. Un izdevumā ir arī slavenību slejas, šoreiz autoru pulkā skandalozais Andra Šķēles eks-padomnieks Jurģis Liepnieks.

Žurnālu var iegādāties preses tirdzniecības vietās, kā arī abonēt.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [35] ››
strip 26.10.2010 18:05
Kur vispar laiks ir cepties par visiem sikumiem:D Vot latvieshi goda vards!......!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss