ELLA atvērs ne tikai klubu, bet arī ierakstu studiju

Piektdien, 1.oktobrī, pašā Vecrīgas sirdī - Skārņu ielā 9, durvis ver jauns klubs/restorāns Dstyle jeb Dionīsa stils, kura saimnieces ir dziedātāja un DJ Elīna Fūrmane un uzņēmēja Santa Kola.

ELLA atvērs ne tikai klubu, bet arī ierakstu studiju
Komentāri[13] 29.09.2010 16:23

Lai arī E.Fūrmanes vārds plašākai auditorijai asociējas ar viņas muzikālo darbību, par savu biznesu viņa sāka domāt jau ilgāku laiku atpakaļ. Ārzemju braucienu laikā Elīna apmeklēja dažādās izklaides un apkopoja interesantākās idejas, jo skaidri zināja, ka ar laiku pašai būs savs klubs. Tādēļ brīdī, kad ar uzņēmējas Santas Kolas palīdzību izdevās piesaistīt ārvalstu investoru, E.Fūrmanei faktiski bija gatava kluba koncepcija.

Kad parādījusies reāla iespēja noslēgt ilgtermiņa telpu īres līgumu Skārņu ielā 9, tika nolemts kluba konceptu papildināt ar restorānu. Savu ieguldījumu restorāna tapšanā devis pazīstamais pavārs Lauris Andrejevs, kurš rekomendējis vienu no saviem labākajiem pavāriem Edgaru Liniņu. Dstyle interjeru veidojusi pazīstamā arhitekte Zane Tetere, kura ir starptautiskā arhitektūras konkursa "Arhitektūras prēmija 2009" laureāte un veidojusi interjeru tādām izklaides vietām kā Mad House, Piens, restorāns Hospitālis u.c. Z.Teterei veiksmīgi izdevies Elīnas un Santas idejas apvienot ar savu redzējumu, kā rezultātā tapis interjers, kurā pagātnes elpa savijas ar mūsdienīgu izpildījumu. Restorāna/kluba mēbeles un interjera priekšmeti ir latviešu mākslinieku darināti, savukārt apkalpojošā personāla tērpus dizainējusi Līga Banga. Darbs pie Dstyle izveides kopumā ilga nepilnu pus gadu.

Kā uzsver E.Fūrmane, Dstyle ir vieta cilvēkiem, kuri vēlas ne tikai izklaidēties, bet arī saturīgi pavadīt laiku. Darba dienu vakaros Dstyle telpās notiks kino vakari, salsas nodarbības un dažādi tematiskie pasākumi, bet piektdienās un sestdienās par kvalitatīvu mūziku rūpēsies tādi pazīstami dīdžeji Rise, Ksenia Kamikaze, Milk Magic un pati Ella. Reizi mēnesī klubā viesosies ārzemju mākslinieki un dīdžeji, savus pasākumus rīkos Bogdan Taran un DJ Crash, tur notiks vietējo mākslinieku izstādes, kā arī dažādi ar modi un stilu saistīti pasākumi. Vakaros Dstyle darbosies face control, jo ieeja klubā paredzēta no 21.gada vecuma.

Dstyle telpās ierīkota arī radio studija, kurā saimniekos DJ Ella un no kurienes piektdienu vakaros notiks tiešās translācijas radio Capital FM 94,9 ēterā. Pagaidām Fūrmane koncertēšanā ietur nelielu pauzi, taču ar muzikālo darbību viņa nodarbosies arī turpmāk. Nākotnes plānos E. Fūrmanei ietilpst arī ierakstu studijas Dstyle izveide.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [13] ››
reksis 01.10.2010 09:16
kamēr jūs rejat, meitene iet uz augšu.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss