ELLA:"Apreibināšanās ir garīga savienošanās ar universiālo dzīvības straumi"

E. Fūrmane kopā ar savu draudzeni Santu Kolu nolēmusi apvienot spēkus un oktobra sākumā atvērt Dstyle jeb Dionysus Style, kas pa dienu būs restorāns, bet vakarā - klubs, pirmdien vēsta laikraksts Dienas bizness.

ELLA:"Apreibināšanās ir garīga savienošanās ar universiālo dzīvības straumi"
Komentāri[14] 20.09.2010 12:19

E. Fūrmane pēdējos gados diezgan daudz braukājusi pa pasauli un iepazinusies ar lieliem vīriem - klubu īpašniekiem, un ar katru brīdi vēlme pēc sava kluba kļuvusi arvien lielāka. Koncepts jau bija dzimis, un atlicis tikai ieminēties par to S. Kolai. Momentā atradušās gan telpas, gan nauda. Gada sākumā viņas ideju par klubu apspriedušas nopietnāk un maijā sākušas tā izveidi.

Ne klubā ieguldīto naudu, ne investoru abas jaunās biznesa partneres neatklāj. Tas esot ārzemju uzņēmējs, kam bijusi interese par savu klubu Rīgā, bet pašam neesot laika.

Pagaidām uzņēmums pieder S. Kolai, un līdz šim nav sanācis oficiāli nokārtot, ka līdzīpašniece ir arī E. Fūrmane. «Mēs viena otrai ļoti uzticamies,» saka S. Kola.

Meklējot nosaukumu, galvenais bijis, lai izvēlētajam vārdam būtu stāsts, un abas jaunās uzņēmējas apstājušās pie grieķu dieva Dionīsa, kam tāpat kā viņām ļoti garšoja vīns.

"Dionīss Grieķijā rīkoja gaviles ar apdullinošu mūziku un vīna reibumu, izraisot cilvēkos ekstāzi un reliģisku aizmiršanos. Viņa radiniekā, mūsdienu latviešu Dionīsā, mīt tieši tādas pašas īpašības. Dionīss māca ļaudīm līksmību. Visur, kur viņš ierodas, tiek iedibināts viņa kults. Būdams pārmērīgi atraisīts, viņš ļaudis nereti ved sev līdzi gājienos, kuros piedalās viņa pastāvīgie pavadoņi. Reibumu saukdami par svēto ārprātu, viņi ar dažādiem mūzikas instrumentiem saceļ troksni un skaļi izklaidējas," ieskatu mitoloģijā sniegusi Ella.

"Trakulīgās dejas, mežonīgās gaviles, apdullinoša mūzika un apreibināšanās izraisa cilvēkos ekstāzi un aizmiršanos, kas tiek uzskatīta par garīgu savienošanos un saplūsmi ar universālo dzīvības straumi, pašu dabu. Izbaudītais dzīvības neprāts atbrīvoja cilvēkus no pasaulīgām rūpēm un sadzīves likstām jau daudzus gadsimtus pirms mūsu ēras, tagad to varēs izbaudīt mūsu klubā, kur mitināsies mūsu versija par to, kāds būtu Dionīss mūsdienās," solījusi dziedātāja.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [14] ››
c 27.09.2010 03:49
būtu labāk zemi rakusi :(

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss