TV3 Zvaigznes tiek sakautas (FOTO)

Mediju grupas Modern Times Group (MTG) organizētais MTG Pasaules miera kausa lokālais turnīrs norisinājās pagājušajā piektdienā, 27.augustā Olimpiskajā sporta centrā.

TV3 Zvaigznes tiek sakautas (FOTO)
Komentāri Bilžu galerija[8] 31.08.2010 08:00

Labākie spēlētāji, kuri uzvaru guva septiņu komandu konkurencē, šī gada Oktobrī dosies uz Norvēģijas galvaspilsētu Oslo, lai tur aizstāvētu Latvijas godu galvenajā MTG Pasaules miera kausa izspēlē. Latvijas turnīrā uzvaru un ceļa zīmi uz Olso ieguva bērnu nama Imanta jaunieši. Turnīra noslēgumā norisinājās arī Zvaigžņu spēle, kurā uz laukuma tikās TV3 raidījumu vadītāji pret bērnu izlasi. Zvaigznes piedzīvoja graujošu sakāvi un spēli noslēdza ar rezultātu 4:1!

 

Mediju grupa Modern Times Group (MTG), kura darbojas 31 pasaules valstī, pirmo reizi vēsturē organizē MTG Pasaules miera kausu, kas 2010.gada rudenī norisināsies Norvēģijas galvaspilsētā Oslo. Katrā valstī, kas piedalās, tiek organizēti vietēja mēroga jaunatnes turnīri bērniem, kurus dzīve nav lutinājusi.

 

Labākie noskaidroti!

Pirmajā MTG Pasaules miera kausā Latvijā šī gada 27.augustā piedalījās septiņas dažādas komandas no visas Latvijas. Par iespēju doties uz Oslo cīnījās Valmieras SOS  ciemata, Imantas bērnu nama, Liepājas bērnu nama, Īslīces SOS ciemata, Naujenas bērnu nama, Sauriešu dienas centra un bāreņu nama Līkumi futbola komandas.

 

27.augustā futbola spēles sākās jau no paša rīta 10:00 un fināla spēle noslēdzās vien 16:00, kad  sīvā cīņa tika noskaidrota labākā Latvijas komanda. Izšķirošajā spēlē tikās Sauriešu dienas centra un bērnu nama Imanta jaunieši. Pārāki izrādījās Imantas bērni, kuri vien pāris minūtes pirms spēles noslēguma guva uzvarošos vārtus! Nu, viņiem priekšā galvenais - pārstāvēt Latviju MTG Pasaules miera kausā Oslo šī gada oktobrī! Lai veicas!

 

Zvaigžņu sakāve

Lai bērniem lielāks prieks, pēc fināla spēles notika Latvijas futbola izlases spēlētāju paraugdemonstrējumi un Zvaigžņu spēle, kurā piedalījās TV3 vadītāji. Pēc Zvaigžņu spēles visi bērni vēl devās uz seriāla UgunsGrēks studiju, lai klātienē apskatītu, kur top Latvijā skatītākais seriāls! Zvaigžņu spēlē pret mazajiem turnīra spēlētājiem stājās Nekā Personīga vadītājs Jānis Krēvics un žurnālists Ansis Pūpols, TV3 Ziņu vadītājs Ģederts Ģelzis, TV3 Laika Ziņu un Kinomānija vadītājs Jānis Strapcāns, TV3 šova Dziedi ar Zvaigzni 2.vietas ieguvējs Raivo Rosts (attēlā) un sporta redaktors Toms Circenis.

 

Plašais Zvaigžņu pulks nekādā veidā nepalīdzēja ietekmēt spēles gaitu un tika piedzīvota sakāve ar rezultātu 4:1. Pirmais 10 minūšu periods tika aizvadīts spēlējot pret septiņiem bērniem (pa vienam no katra centra). Otrais periods tika aizvadīts daudz jautrākā gaisotnē, jo TV3 vadītājiem bija jāmērojas spēkiem jau pret veseliem četrpadsmit bērniem (no katra centra divi pārstāvji). Zvaigznēm būs iespēja revanšēties pēc gada, kad plānots otrais MTG Pasaules miera kausa lokālais turnīrs!

 

Vairo izpratni par dažādo

MTG, organizējot MTG Pasaules miera kausu, vēlas veicināt MTG jauno Miera Vēstnieku attīstību, palīdzot iegūt bērniem labāku izpratni par kultūru atšķirībām, iecietības nozīmi sabiedrībā un savstarpēju cieņu, izmantojot futbola spēli. Turnīrs notiek saistībā ar Nobela Miera Prēmijas uzvarētāja paziņošanu šī gada oktobrī. Bērni Oslo tiks iesaistīti arī tādās izglītības aktivitātēs, par kurām atbild Nobela Miera centrs un Sarkanā Krusta organizācija. Bērniem turnīra laikā tiks vairota izpratne par to, cik svarīgs ir miers, iecietība, cieņa, utt. Šīs aktivitātes ietver arī Tolerances skolu un Miera gājienu.

 

Dalībvalstis

MTG Pasaules miera kauss Skandināvijā, Austrumeiropā un Āfrikā rīko vietēja mēroga jaunatnes turnīrus bērniem, kurus dzīve nav lutinājusi, vecumā no 12 līdz 14 gadiem. Ganā, Dānijā un arī Latvijā atlase jau beigusies. Ganu Oslo pārstāvēs komanda Tiesības sapņot, Dāniju – Hjørring IF 1, bet Latviju – Imantas bērnu nama jaunieši. Nākamie turnīra norisē ir Igaunija, Lietuva, Bulgārija, Slovēnija, Lielbritānija, Krievija un Ungārija. MTG Pasaules miera kausā piedalīsies arī komandas no Zviedrijas un Norvēģijas.

 

Par turnīra organizētājiem

Modern Times Group jeb MTG ir starptautiska mediju grupa, kas darbību Latvijā uzsāka 1998.gadā. Kā pirmais MTG uzņēmums Latvijā ienāca SIA TV3 Latvija un televīzijas kanāls TV3, kurš šobrīd ieņem vadošās līdera pozīcijas. MTG galvenā darbības joma ir televīzija un Latvijā skatītājiem tiek piedāvāti tādi televīzijas kanāli kā TV3, TV6, 3+, arī satelīttelevīzijas operators Viasat un radio Star FM. Plašāka informācija pieejama www.tv3.lv!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss