TV3 šova "Dejo nost!" dalībnieki atrasti

Gaidāmā TV3 jaunuma Dejo nost! dalībnieki pēc vairākām atlases kārtām no-skaidroti un tagad sākusies gatavošanās šovam, kuru vadīs Baiba Sipeniece-Gavare! Radošā komanda dalībniekiem piemeklē vienpadsmit profesionālus deju partnerus, kamēr paši vaininieki psiholoģiski noskaņojas šovam un gai-dāmajam tajā!

TV3 šova "Dejo nost!" dalībnieki atrasti
Komentāri[4] Bilžu galerija[2] 21.08.2010 08:00

Zināms, ka šovā ies ne tikai jautri, bet arī gana grūti, jo deju un trenažieru zālē būs jāpavada ilgas stundas, tāpat būs jāapmeklē dietologs un ārsti! Galu galā, uzvaras gadījumā balva ir ievērības cienīga – 100 lati par katru nomesto kilogramu! Azartiskais un lustīgais šovs Dejo nost! ar Baibu Sipenieci-Gavari jau no 25.septembra ik sestdienu 20:20 TV3 ekrānos!

 

Pirmajā atlases kārtā šova Dejo nost! veidotājiem bija jāizskata 965 cilvēku pieteikuma anketas, no kuriem 300 cilvēki tika aicināti uz šova otro atlasi, kura norisinājās Origo summer stage. Pēc šīs atlases kārtas sekoja vēl vairākas tikšanās ar potenciāliem dalībniekiem, kurās viņi tika iepazīti labāk, kā arī tika pakļauti dažādām medicīniskām pārbaudēm. Atlases process vainagojies panākumiem – atrasti vienpadsmit dalībnieki, no kuriem seši ir kungi, bet piecas ir daiļā dzimuma pārstāves. Šobrīd šova Dejo nost! dalībniekiem tiek piemeklēti profesionāli deju partneri, kamēr paši vaininieki psiholoģiski gatavojas šovam. Neko vairāk par emocionālo gatavošanos dalībnieki nav ieinteresēts uzsākt (piemēram, jau tievēt un atbrīvoties no liekā svara), jo tieši šova laikā nomestie kilogrami palīdzēs tikt pie galvenās balvas!

 

Šokējoši atklājumi

Kad šovs Dejo nost! sāksies, dalībnieku ikdiena kļūs fizisku aktivitāšu piepildīta, tādēļ viena no atlases kārtām tika balstīta uz potenciālo dalībnieku veselības stāvokļa izvērtēšanu, par ko atbildību uzņēmās klīnika Premium Medical. Medicīniskajā apskatē tika veiktas asins analīzes, mērīts svars, augums, asinsspiediens un sirdsdarbība, noteikts ķermeņa masas indekss, katrs dalībnieks izgāja individuālu pieņemšanu pie ģimenes ārstes, dermatoloģes Kristīnes Azarjanas un uztura speciālistes Ingas Pūces.

 

Apskates laikā potenciālie dalībnieki aizpildīja anketu par sadzīves apstākļiem, ieradumiem, ēšanas paradumiem un citiem būtiskiem parametriem, kas ārstēm ļāva labāk izvērtēt katra cilvēka patiesos liekā svara iemeslus. Izmeklējumi atklāja interesantu ainu - četriem tika atklāts paaugstināts cukura līmenis asinīs, par ko paši pat nenojauta, kādai jaunajai māmiņai asins aina atklāja anēmiju (mazasinību), kas izpaužas kā nogurums un vispārējs nespēks. Pēc iepazīšanās ar šova kandidātiem, uztura speciāliste I.Pūce bija norūpējusies, ka lielākā daļa potenciālo dalībnieku nekritiski novērtē savu stāvokli, koķetē par savu svaru un šovu uztver kā atrisinājumu visām problēmām. Šī atlases kārta šova Dejo nost! veidotājiem ļāva atlasīt vienpadsmit atbilstošākos dalībniekus, kuri paredzēto slodzi varēs izturēt un kuru veselības stāvoklis ļauj uzsākt tievēšanu.

 

Kā tikt pie lielā laimesta?

Pavisam vienkārši – dejojot un tievējot. Lai tas izdotos, dalībnieki ik nedēļu vaigu sviedros nodosies deju mēģinājumiem, apmeklēs trenažieru zāli, kā arī būs stingrā ārstu un dietologu uzraudzībā, jo tas nav joks, uzsākt tievēšanu un izturēt krietnu fizisko slodzi. Katram dalībniekam šobrīd tiek piemeklēts profesionāls dejotājs, kurš palīdzēs apgūt deju soļus, izjust ķermeni kustībā un sagatavot labāko priekš-nesumu. Sestdienas vakarā TV3 ekrānā katrs pāris skatītājiem sniegs sarūpēto deju, to vērtēs žūrija trīs cilvēku sastāvā, vērtējot to ar atzīmi no 1 līdz 10. Bet ne jau tikai deja un atzīme noteikt uzvarētāju, vēl būs cipars, kurš liecinās par nedēļas laikā nomestajiem kilogramiem. Summējot vidējo žūrijas vērtē-jumu un koeficientu nomestajiem kilogramiem, tiks noskaidrots, kuram ir nedēļas vājākais rezultāts. Diemžēl šim dalībniekam šovs attiecīgajā nedēļa būs jāatstāj. Un tā ik nedēļu, līdz noskaidrosies labā-kais.

 

Lai dažādības un prieka vairāk, ik nedēļu dalībniekiem būs jāapgūst jauna deja – kādā reizē tā būs salsa, citā reizē afro džezs, funky džezs, twist, bugi, šeik. Izklausās labi?! Un, ja viss noris Baibas Sipe-nieces-Gavares vadībā, līksma kopā būšana garantēta!

 

 

Azartiskais un lustīgais šovs Dejo nost! ar Baibu Sipenieci-Gavari no 25.septembra 20:20 TV3!

Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
etnies 23.08.2010 23:16
neizklausas tik interesanti ka xxl

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss