Pauls par Pugačovu: Vienu otru reizi jāpaskatās uz sevi spogulī

Žurnāls «Privātā Dzīve» centies noskaidrot, vai Maestro Raimonda Paula lēmumu par nepiedalīšanos festivālā ietekmējusi «Jaunā viļņa» mūza - krievu estrādes zvaigzne Alla Pugačova.

Pauls par Pugačovu: Vienu otru reizi jāpaskatās uz sevi spogulī
Komentāri[4] 25.07.2010 14:15

Maestro atbildējis, ka ar Pugačovu esot īpatnējas lietas: «Man jau izteicās, ka šogad viņas nebūs, un, no vienas puses, tas ir daudz labāk. Es domāju, mums katram vajag saprast, ko mēs varam un ko vairs nevaram. Vienu otru reizi jāpaskatās uz sevi spogulī, arī pasē.» Tomēr Pauls absolūti neteiktu - labāk lai Pugačovas šogad nebūtu. Pauls uzskatot Allu par Krievijas izcilāko dziedātāju savā žanrā.

Viņš gan atzīst, ka būtu pilnīgi pietiekami, ja «Jaunā viļņa mūzai» tiktu veltīts tikai viens vakars - viņa uznāktu uz skatuves ar domu «paskatieties, kā es strādāju» un ar to, Maestroprāt, būtu pilnīgi pietiekami. Tomēr viņš nekad neatļautos teikt par Pugačovu nevienu sliktu vārdu: «To, ko viņa darīja uz skatuves, neviens Krievijā nav pārspējis. Jā, ir viņai arī otra privātās dzīves daļa, kurā cenšos nejaukties. Un domāju, ka pareizi daru,» atzīst Raimonds Pauls.

«PDz» jautāts, kādas ir viņa attiecības ar citiem žūrijas locekļiem, Pauls stāsta, ka ar Laimu Vaikuli viņš satiekoties tad, kad dziedātāja ierodoties Rīgā. «Tad viņa man suši izmaksā,» nosmejas Pauls. «Vienu laiku sadarbojos ar tādu interesantu tipu - Borisu Moisejevu. Unikāls vecītis,» «PDz» atklāj Pauls.

Moisejevs esot viens no tiem retajiem krievu dziedātājiem - šovmeņiem - kurš varot dabūt pilnu skatītāju zāli, «neraugoties uz visām savām novirzēm». Boriss kādreiz piezvanot Maestro un jautājot: «Kak ti živjoš, ti moi cvetoček rodņiņkij?» Tāds esot Moisejeva stils. Būt vienā kompānijā ar šo Krievijas estrādes zvaigzni esot interesanti un jautri, jo visu laiku esot jāsmejas. «Ar citiem tādas tuvākas kontaktēšanās nav, ne ar vienu nečupojos, man nav čomisku attiecību,» atbildi noslēdzis Pauls.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
liiliiiii 01.08.2010 12:06
nevar būt visur ir labi,ir arī jāskstās no pakauša,kas ir aizmugurē.piekritu PAULAM!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss