Raimonds Pauls spiests piedalīties "Jaunajā Vilnī"

Par spīti saviem izteikumiem, ka Jaunā viļņa organizēšanā vairs negrib piedalīties, maestro Raimonds Pauls šogad žūrijā būs, par to šodien ziņo Diena.

Raimonds Pauls spiests piedalīties "Jaunajā Vilnī"
Komentāri[10] 03.07.2010 10:45

«Esmu kā spīlēs, mani no visām pusēm lūdz piedalīties vismaz žūrijas kolektīvā. Laikam jau tas būs jādara. Bet ar to Jūrmalu viss tik strauji mainās, ka neko nevar zināt,» sacīja R. Pauls.

Jauno vilni neskars arī uzņēmēju cīņas par Dzintaru koncertzāles apsaimniekošanu. Dome pagaidām ir lēmusi iznomāt koncertzāles ēdināšanas zonas pasākumu organizētājiem, kuriem pašiem būs jādomā, kā tās apsaimniekot

Konkursa Jaunais vilnis pārstāvis izpilddirektors Igors Jefremovs Dienai norādīja, ka jau tuvākajā laikā viņi paši atradīs VIP zonas apsaimniekotāju. «Lai to izdarītu, laika pietiek. Mēs neesam valsts iestāde, kurai jāievēro sarežģītas iepirkuma procedūras, bet gan uzņēmēji, kuri ātri un efektīvi atlasīs savām kvalitātes prasībām atbilstošāko restorānu,» viņš sacīja.

VIP zonuas biļetes jau tiek pārdotas. Regulārais festivāla apmeklētājs miljonārs Jūlijs Krūmiņš Dienai apliecināja, ka jau rezervējis galdiņu desmit personām uz piecām mūzikas konkursa dienām par desmit tūkstošiem latu. Viņu neuztrauc apstāklis, ka minētā galdiņa šobrīd koncertzālē vēl nemaz nav. «Zārks tukšs nepaliks. Tā ir ienesīga vieta. Ja šampanieti, kurš veikalā maksā 4-5 latus, tur tirgo par 200, tad to nišu ieņemt gribēs daudzi,» sacīja uzņēmējs, kurš Jauno vilni baudīs pie galdiņa ar sadarbības partneriem no Šveices un Krievijas.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
domātāja 06.07.2010 10:17
Nožēlojams kompozitoriņš!Esam vienkārši baroti ar viņa dziesmiņām, neko jau citu nepiedāvāja, tāpat kā ar padomju vēstures interpretāciju!Man nekad nav patikušas viņa dziesmiņas, ja godīgi tad pāris uz vienas rokas pirkstiem saskaitāmas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss