REINIKA jaunais video stāda rekordus gan Latvijā, gan pasaulē (VIDEO)

Laura Reinika dziesma «Es skrienu», kura pirms nedēļas tika vienlaicīgi pirmatskaņota vairākās populārās Latvijas radiostacijās un kuras videoklips tikai nupat piedzīvojis pirmizrādi, uzrāda pārsteidzošus rezultātus.

REINIKA jaunais video stāda rekordus gan Latvijā, gan pasaulē (VIDEO)
Komentāri[36] 07.06.2010 10:51

Vienas dienas laikā tā pamanījās iekļūt Doremi.lv nedēļas visvairāk lejupielādēto dziesmu pirmajā trijniekā, bet līdz nedēļas beigām izvirzījās jau 1.vietā. Dziesma uzstādījusi rekordu kā šogad visvairāk pirktākā dziesma vienas nedēļas laikā!

Īpaši priecīgu ziņu mūziķis saņēmis no pasaules populārākās interneta video vietnes «YouTube» - jaunais videoklips «Es skrienu»   pabijis gan pasaulē skatītāko video vienas dienas topā uzkāpjot līdz 16.vietai, gan iekļuvis YouTube nedēļas skatītāko video pirmajā simtniekā, ierindojoties 82. pozīcijā starp visā pasaulē skatītākajiem video. Statistika rāda, ka dienas laikā šo klipu vidēji noskatās no 8 000 līdz 10 000 reižu.

Dziesmas komponists ir Lauris Reiniks, bet teksts tapis kopdarbā ar Mārtiņu Freimani. Producēja Midis.

«Esmu patīkami pārsteigts par dziesmas un videoklipa straujo kāpumu topos. Īpašs prieks, ka klausītāji atzinīgi novērtējuši manu sniegumu šādā - man diezgan neierastā - stilā, gan arī veltījuši neskaitāmus komplimentus video klipam «Es Skrienu». Bija vērts censties, liels paldies par labajiem vārdiem! Izskatās, ka visa Latvija šovasar dziedās, skries un dejos estrādēs!», saka Lauris.

Jau iepriekš vēstīts, ka dziesmas video tika filmēts trīs dienas Laura Reinika dzimtajā Tērvetē, un tas uzskatāms par Laura līdz šim vērienīgāko klipu. Filmēšanas procesā bija iesaistīti aptuveni 100 cilvēku. Tas ir romantiski komisks stāsts ar «action» filmu cienīgiem elementiem par vasaras vidus notikumiem kādā Latvijas mazpilsētā, kur meitene dod puisim pēdējo iespēju glābt sabojātās attiecības. Klipa veidotāji «Es skrienu» pozicionē kā īsfilmu. Video operators ir Uvis Burjāns, scenāriju izstrādājis pats Lauris kopā ar videoklipa režisori Aiju Strazdiņu.

Dziesmas Mp3 šobrīd legāli ir lejupielādējams tikai un vienīgi portālā «Doremi.lv».

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [36] ››
strip 12.06.2010 03:46
Reiniks vienmer bijis talantigs un forsh:) Ta turet un tikai uz prieksu:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss