Dejošanas šovā atgriežas Aleksandra Kurusova un Lauris Reiniks

TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni iekarojis šī gada skatītākā šova titulu un svētdienu vakaros tieši dejām TV3 ekrānos seko lielākā skatītāju daļa!

Dejošanas šovā atgriežas Aleksandra Kurusova un Lauris Reiniks
Komentāri[9] 26.03.2010 08:00

Domājams, ka šajā svētdienā, 28.martā šovam sekos vēl jo vairāk deju cienītāju, jo par atgriešanos Dejo ar Zvaigzni cīnīsies četri līdz šim izbalsotie pāri.

Deju laukumā skatītājiem tiks demonstrēta ugunīgā pasadoble, kaislīgais tango, enerģiskais ča ča ča un fokstrots. Visus iepriecinās arī šovā palikušie pāri, kuri sniegs priekšnesumus, par kuriem gan vairāk nekas netiek atklāts! Skatītājus pārsteigs arī žūrijas sastāvs - ierasto stingro un taisnīgo trijotni papildinās pirmās Dejo ar Zvaigzni sezonas uzvarētāju pāris. Baudiet šī gada skatītāko šovu Dejo ar Zvaigzni jau šajā svētdienā, 28.martā 20:00 TV3!

Šī gada skatītākais šovs turpina satraukt!

TV3 šovs Dejo ar Zvaigzni kļuvis par absolūtu līderi svētdienu vakaros un iekarojis šī gada skatītākā šova titulu! Līdz šim Dejo ar Zvaigzni kopumā pulcējis gandrīz pusotru miljonu skatītāju (precīzi: 1 368 900) un tam svētdienu vakarā tiešraidē vidēji seko 267 900 skatītāju, deju cienītāju pulks ar katru reizi aizvien palielinās.* Un domājams, ka šīs svētdienas, 28.marta Dejo ar Zvaigzni pārraide interesēs daudzus jo daudzus deju cienītājus, jo zināms, ka par atgriešanos šovā cīnīsies četri līdz šim izbalsotie pāri.

Šova veidotāji atklājuši, ko katrs no pāriem gatavo īpašajai atgriešanās reizei - Karina Tatārinova un Gatis Sevels nepaspēja atvilkt elpu pēc izbalsošanas un uzreiz metās jaunos mēģinājumos, lai svētdien sniegtu fokstrotu. Dana Dombrovska pasadobles dejā ar Aleksandru Aļošinu mēģinās atklāt savu ugunīgo, kaislīgo un stingro rakstura šķautni. Gundars Lintiņs un Darja Burova jau vairāku nedēļu garumā strādā pie ča ča ča dejas. Bet spēka vīrs Aivars Visockis ar Marinu Martinovu skatītājiem sola sniegt tango priekšnesumu. Lai gan lielākais satraukums valdīs tieši šo četru pāru starpā, tomēr šovā palikušie pāri arī nesnauž - šosvētdien viņi priecēs skatītājus ar kādu pārsteigumu. Kā saldais ēdiens un nenoliedzams pārsteigums būs arī šīs svētdienas žūrijas sastāvs - Anitu Šmiti, Vladimiru Ponomarjovu un Albertu Kivlenieku papildinās pirmās Dejo ar Zvaigzni sezonas uzvarētāju pāris Aleksandra Kurusova un Lauris Reiniks! Vai šajā reizē kāds no žūrijas pārstāvjiem dejos?! Tas paliek atklāts jautājums!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
beka 28.03.2010 07:43
Vo velss.....Laikam uzvilkšu valsts karogu, apsegšos ar to un baudīšu šovuuuuu:(((((( bļjēēē

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss