„O!Kartes Akadēmijas” trešajā atlases kārtā sacentīsies 19 jaunieši

Lai izraudzītos labākos no labākajiem, svētdien, 31.janvārī no plkst. 11:00 rītā līdz pat vēlam vakaram LNT studijā notika muzikālā šova „O!Kartes Akadēmija” otrā dalībnieku atlases kārta.

„O!Kartes Akadēmijas” trešajā atlases kārtā sacentīsies 19 jaunieši
Komentāri Bilžu galerija[5] 02.02.2010 08:00

Tās laikā 74 talantīgiem un drosmīgiem jauniešiem bija jāstājas stingru vērtētāju priekšā un vēlreiz jāapliecina savs talants.

Pirms stāšanās pretī atlases žūrijai jaunieši, uztraukumā mīņājoties, piedziedāja visas LNT telpas. Katram otrās kārtas dalībniekam bija jāizpilda viena dziesma latviešu un viena angļu valodā, jāatklāj, kādēļ vēlas piedalīties „O!Kartes Akadēmijā” un ko vēlas sasniegt.

No 74 jauniešiem, kas piedalījās otrajā atlases kārtā, - trešajai tika izvirzīti tikai 19.

Otrajā kārtā kandidātus vērtēja mūzikas producents Guntars Račs, dziedātājs, kurš guvis ne tikai latviešu publikas mīlestību, bet popularitāti iemantojis arī citās pasaules valstīs Jānis Stībelis, vokālā pedagoģe Baiba Paozola un LNT radošais direktors Niks Volmārs.

Pēc otrās atlases, Niks Volmārs LNT radošais direktors teic: „Jauniešu dziedāšanas līmenis ir samērā augsts un ir vairāki talanti, kuri cītīgi strādājot ar sevi un mācoties var kļūt par profesionāliem dziedātājiem. Jaunieši žūriju patīkami pārsteidza ar vēlmi sevi pierādīt un patieso pozitīvismu.”

Šīs nedēļas nogalē norisināsies pēdējā atlases kārta, kurā tiks noteikti šova „O!Kartes Akadēmija” 12 dalībnieki. Lai noteiktu pašus labākos dalībniekus „O!Kartes Akadēmijai”, trešās atlases kārtas žūrija solās būt vēl stingrāka. Trešajā kārtā dalībniekus vērtēs Latvijas mūzikas, aktiermeistarības un horeogrāfijas lielmeistari.

Kā atzīst šova veidotāji – tik nopietna atlase norit tādēļ, lai tiešām būtu iespēja parādīt skatītājiem īstus talantus, lai šovs iegūtu augstu kvalitātes latiņu un ļautu mums patiesi priecāties par jauniešiem, kuri mācoties pie Latvijas labākajiem pedagogiem visu skatītāju acu priekšā VAR piepildīt savus sapņus!

 

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss