Jaunajam "O!kartes" šovam pieteikusies ne viena vien pašmāju "zvaigzne"

Starp vairāk nekā 500 kandidātiem, kas jau pašlaik aizpildījuši pieteikuma anketas dalībai šovā "O!kartes akadēmija, ir arī vairākas Latvijas "zvaigznes".

Jaunajam "O!kartes" šovam pieteikusies ne viena vien pašmāju "zvaigzne"
Komentāri[5] 20.01.2010 08:43

Tostarp TV šova „Latvijas princese 2009” dalībniece Karīna Šmite, savulaik populārā TV šova „Barbarosa” uzvarētājs Jānis Mūzis, „Sapņu līgava” dalībnieks Uģis Buļbiks, „Latvijas Zelta talantu” fināliste Evija Misiņa, mūziķi – Oskars Mustermanis no grupas „ak 69” un rokgrupas „Superhuman” solists Kristians Korns kā arī pajukušās grupas "Kombuļi" soliste Inese. 
„O!Kartes akadēmija” – 12 nedēļu ilgs televīzijas šovs, kas vienlaikus būs arī mācību kurss, kuru nav iespējams apgūt nevienā skolā.

 Mācības un dzīvi plašas auditorijas priekšā uzsāks 12 audzēkņi, vecumā no 18 gadiem. Viņiem visiem būs vienādas iespējas pilnveidoties un mācīties pie Latvijas labākajiem vokālajiem, horeogrāfijas un aktiermeistarības pedagogiem. Viņiem visiem būs iespēja dziedāt profesionālas mūziķu grupas pavadībā un parādīt savu talantu un spējas plašas auditorijas priekšā. Viņiem visiem būs iespēja spēlēt un dziedāt kopā ar Latvijā pazīstamiem mūziķiem. Viņiem visiem būs iespēja parādīt sevi ne tikai dziedot, bet arī uzstājoties kopā ar dejotājiem, savām grupām, ģimenēm un draugiem.

„O! Kartes akadēmijas” dalībnieku lielā atlase notiks 23. janvārī plkst. 11:00 modes un izklaides centrā „Riga Plaza”. Tajā tiks noteikti tie 12 spilgtākie dalībnieki, kuri jau pavisam drīz sāks dalību šovā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
realists 20.01.2010 13:07
Un tagad parēķinam: ja piesakās kaut vai tikai 720 cilvēki un katram tiek dota minūte "noklausīšanās" - tās ir 12 stundas ! Un no tā lēruma viņi taisās vienā paņēmienā atlasīt 12 "talantus" ? Man izskatās, ka tas balagāns "Riga Plaza" ir acu aizmālēšanai, un 12 pretendenti jau sen ir "atlasīti" - nebūs nekāds pārsteigums ka tie būs jau zināmi purni.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss