Dziedošo ģimeņu FINĀLĀ paliek Riču un Vītolu ģimene

Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkos sasniegta kulminācija. Eriņu, Riču un Vītolu ģimenes sacentās šova pusfinālā. Tajās valdīja satraukuma pilnas emocijas, jo likme bija augsta,kuras ģimenes finālā sacentīsies par galveno balvu?

Dziedošo ģimeņu FINĀLĀ paliek Riču un Vītolu ģimene
Komentāri[117] 29.11.2009 23:20

Trīs dziedošās ģimenes skatītājus priecēja ar divām dziesmām - vienu sev mīļu dziesmu pēc brīvas izvēles, bet otra bija kāda no iepriekšējā repertuāra.

Skatītāju balsojums, kas bija 68 000 balsu, izlēma, ka šova jāpamet Eriņu ģimenei. „Vismilzīgākais paldies! Mūsu dziedāšana ar to nebeidzas – mēs turpināsim! Sekojiet līdzi mūsu profilam. Paldies mūsu mammai! Nebūtu mums viņas, nebūtu mēs. Es zinu, ka mamma tagad jau raud – bet nevajag, mēs esam jau uzvarētāji. Paldies!” pametot šovu pateicas Eriņi.

Nākamnedēļ ģimenēm jau jāsagatavo citas noteiktas tematikas priekšnesums. Tiekamies nākamsvētdien! .

Kā jau ziņots, LNT šovā „Dziedošās ģimenes” turpmāk katru nedēļu pēc skatītāju un žūrijas balsojuma rezultātiem šovu atstās viena ģimene. Tā, kura iemantos vislielāko žūrijas atzinību un skatītāju mīlestību, iegūs galveno balvu - 10 000 eiro, bet to uzzināsim vien decembrī, kad beigsies dziedāšanas svētki.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [117] ››
Māra 03.12.2009 22:11
Par Vītoliem, tas ko spēj šie cilvēki ir Latvijas un pat lielāka mēroga pateicības vērts. Lai izdodas iet uz priekšu šai ģimenei, jo tas ko viņi parādīja ir tas, kas mūsos ir aizmidzis, ko vajag modināt, lai katrs varam būt tik skaists un patiess:)

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss