„Dziedošās ģimenes” pirmo raidījumu skatījušies gandrīz 700 000 skatītāju

Pagājušajā nedēļas nogalē svētdien, 30. augusta vakarā, TV skatītājus priecēja LNT šī rudens sirsnīgākais projekts „Dziedošās ģimenes”. Pēc TNS Latvia datiem projektu „Dziedošās ģimenes” skatījušies 677 300 Latvijas iedzīvotāju, kas vecāki par 4 gadiem.*

„Dziedošās ģimenes” pirmo raidījumu skatījušies gandrīz 700 000 skatītāju
Komentāri[7] Bilžu galerija[2] 05.09.2009 08:00

30. augustā notika pirmais projekta pusfināls, kurā no 12 ģimenēm pēc žūrijas un skatītāju vērtējuma tālākai dalībai Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 13. septembrī, tika izvirzītas 6 ģimenes - Sudmaļu, Beitiku, Grīnhofu, Vītolu, Eriņu un Riču ģimenes.

Pēc žūrijas vērtējuma, Grīnhofu, Vītolu, Eriņu un Riču ģimenes ieguva maksimālo 30 punktu skaitu, bet Sudmaļu un Beitiku ģimenes – 29 punktus. Savukārt, pēc skatītāju vērtējuma, vislielāko atbalstu ieguva Vītolu ģimene no Madonas rajona Liezēres pagasta, kuri izpildīja ģimenes tēva Jāņa sacerēto dziesmu „Dziesma par notikumu”.

Bet jau šo svētdien, 6. septembrī, LNT kanālā plkst. 20:20 notiks projekta 2. pusfināls, kurā uzstāsies nākamās 12 ģimenes:

Ozoliņu ģimene no Rīgas, Ziemeļu ģimene no Rīgas, Rijnieku ģimene no Valmieras rajona Vaidavas, Eglīšu ģimene no Alūksnes, Dukuru ģimene no Cēsu rajona Raiskuma, Krastiņu ģimene no Valmieras, Igauņu ģimene no Rēzeknes rajona Gaigalavas, Tīsu ģimene no Talsiem, Griezes ģimene no Ventspils, Legzdiņu ģimene no Dobeles rajona Jaunbērzes, Bedikeru ģimene no Ogres un Pūķu ģimene no Rīgas rajona Babītes.

Kuras 6 ģimenes no otrā pusfināla iekļūs Lielajos dziedāšanas svētkos, kas sāksies 13. septembrī, uzzināsim jau šo svētdien!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [7] ››
chingacguks 07.09.2009 10:19
TNS šķiežas ar nullēm - vismaz divas par daudz pieliktas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss