Liela atsaucība LNT šovam "Dziedošās ģimenes"

Lai gan atlases telekompānijas LNT rudens lielākajam un sirsnīgākajam projektam Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētkiem - „Dziedošās ģimenes” sāksies tikai nākošnedēļ, no 15. jūlija, jau šobrīd ir liela interese un atsaucība no dažādām dziedošām Latvijas ģimenēm.

Liela atsaucība LNT šovam "Dziedošās ģimenes"
Komentāri[15] Bilžu galerija[1] 12.07.2009 08:00

Esam saņēmuši daudz jaukas vēstules no ģimenēm, kas vēlas piedalīties LNT projektā. Ļoti sirsnīgu vēstuli esam saņēmuši no Manguļu ģimenes Ogrē.

Fragments no vēstules: „Lielais sveiciens! Vispirms, cepuri nost par šādu ideju - savākt kopā dziedošās ģimenes. Esam mūziķu ģimene un būsim pagodināti piedalīties jūsu, šim laikam tik ļoti vajadzīgajā, šovā. Mazliet par mūsu ģimeni - Artūrs Mangulis, beidzis Mūzikas Akadēmiju kā vokālists. Spēlē vairākus instrumentus grupā ,,Buččča'', ir netradicionālo mūzikas instrumentu šovgrupas vadītājs, komponists un aranžētājs. Sieva Linda Mangule, akadēmiskā izglītība horeogrāfijā un diriģēšanā, dzied  grupā ''Buččča''. Dēls Emīls Mangulis, dziedājis titullomu izrādē ''Trīs sivēntiņi'', ierakstījis vairākas dziesmas Olgas Rajeckas albumā ''Lāčuka dziesmas'', vairāku konkursu laureāts. Meitiņa Laima Mangule, iedziedājusi solo Ogres himnai, ļoti labprāt dejo un dzied. Kā jau mūzikas pedagogiem, ar  saviem bērniem laika kopā pamuzicēt paliek vismazāk, un šī būtu  labākā iespēja to kompensēt. Paldies par idejām! Šai skrejošajā laikā pabūt kopā ar ģimeni un sagādāt ar to prieku arī citiem, būtu tiešām jauki”.

            Gan ar Manguļu ģimeni, gan ar jums - citām – Latvijas stiprajām un dziedošajām ģimenēm – tiksimies atlasēs:

15.07. – Jelgavā, deju studija "Benefice", Raiņa iela 14

17.07. – Preiļos, Preiļu 1.pamatskola, Daugavpils iela 34

20.07. – Rīgā, Kongresu nams, Kr. Valdemāra 5

22.07. – Ventspilī, Ventspils Kultūras centrā, Kuldīgas ielā 18

24.07. – Valmierā, Vidzemes Olimpiskais centrs, Rīgas iela 91

Nāciet uz ģimeņu dziedāšanas svētku atlasēm gan duetos, gan kopā ar brāļiem, māsām, māsīcām, ņemiet līdzi arī savas vecmāmiņas un vectētiņus. Pieteikties var katra ģimene, kura to vēlas, ir gatava nodziedāt savu mīļāko dziesmu un sagatavot atraktīvu priekšnesumu.

Ja ir kādi jautājumi par atlasēm, lūgums tos sūtīt Latvijas ģimeņu dziedāšanas svētku veidotājiem uz e-pasta adresi gimene@lnt.lv.

Dziedāt kopā ar ģimenēm aicina arī Latvijā populāri mūziķi ar savām ģimenēm – Johnny Salamander un Meldra, Fēlikss Ķiģelis, kura ģimenē dzied jau 3 paaudzēs, Andris Baltacis ar meitu un sievu Skaidrīti, Gvido Linga ar grupu „Linga”, kuri dzied kopā jau 20 gadus un grupa kļuvusi kā liela ģimene, Dzintars Čīča ar ģimeni un draugiem, Zostiņu ģimene un daudzas citas!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Daaamn 18.07.2009 16:09
Bet protams , LNT taču arī vajag uzreiz kaut ko, ko rādīt paralēli , kamēr pa tv3 iet Koru kari.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss