Kā Karsums "izrubija" zviedru Enstromu (VIDEO); zviedram salauzts žoklis

Vakardienas hokeja mačs Latvija-Zviedrija jau tiek saukts par vēsturisku Latvijas hokeja dzīvē, taču tas varēja beigties arī savādāk, ja vien tiesneši būtu rīkojušies līdzīgi kā pirms gadiem ar Kārli Skrastiņu.

Kā Karsums "izrubija" zviedru Enstromu (VIDEO); zviedram salauzts žoklis
Komentāri[118] 28.04.2009 08:32

Pēdējā trešdaļā pie rezultāta 2:2 Karsums ar spēka paņēmienu Tobiasu Enstromu pamatīgi ietrieca apmalē - zviedrs gandrīz tika aizvests uz nestuvēm (atceroties Kārli Skrastiņu - kaut kur redzēta aina Latvijas un Zviedrijas spēlē, vai ne?).

Tomēr šoreiz vēsture neatkārtojās.Pēc ilgākas pauzes viss turpinājās, un bija vērojama vēl fiziskāka cīņa nekā pirms tam.

Zviedrijas valstsvienības aizsargam Tobiasam Enstrēmam pēc mūsu uzbrucēja Mārtiņa Karsuma izdarītā spēcīgā spēka paņēmiena žoklis tomēr nav lauzts desmit vietās, kā izskanējis iepriekš. Hokejistam ir viens lūzums žokļa augšpusē un viņam tiks izdarīta operācija, lai žoklim uzliktu stiprinājumu, intervijā laikrakstam Expressen atklājis Zviedrijas izlases ārsts Bjerns Valdebeks.

Pēc Valdebeka teiktā, ļoti nepareizo informāciju pēc spēles izplatījis komandas masieris. Viņš ir neizpratnē, kā var izplatīt tādu dezinformāciju.

Zviedrijas izlasei vakar pret Latviju patiešām neveiksmīga spēle - ne tikai zaudējums, bet arī vairāki savainoti spēlētāji. Bez Enstroma arī Kenijs Junsons guvis savainojumu, bet muguras savainojums pēc Aleksandra Ņiživija "bullīša" zviedru vārtsargam Stefanam Livam, kas nozīmē, ka Zviedrija paliek ar vienu vārtsargu. Tiesa, savainojums nav pārāk nopietns, tāpēc vārtu vīrs varētu būt ierindā tuvāko dienu laikā.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [118] ››
op 05.05.2009 11:19
Nu a krievu nevarēja???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss