Ja Latvija vinnēs Eirovīziju, Ventspils 2010. gadā ir gatava to rīkot pie sevis

Naktī uz trešdienu Olimpiskajā centrā Ventspils tehniskās kompānijas sāka skatuves izbūvi. Uz tās nedēļas nogalē – piektdien un sestdien – risināsies Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases pusfināls un fināls.

Ja Latvija vinnēs Eirovīziju, Ventspils 2010. gadā ir gatava to rīkot pie sevis
Komentāri[12] 26.02.2009 09:37

Ventspils mērs Aivars Lembergs norādīja, ka Eirovīzija ir arī pilsētas mārketinga pasākums. "Ventspils atrodas Kurzemes pussalā, un uz pilsētu ir jābrauc speciāli, tāpēc arī jābūt kaut kam speciālam, lai uz turieni brauktu," akcentēja A. Lembergs. Eirovīziju TV ekrānos vēro apmēram 300 000 cilvēku, un "nevarētu piesaistīt šādu pat auditoriju, runājot tikai par Ventspili", viņš piebilda.

Pagaidām nav zināmas precīzas šā pasākuma rīkošanas izmaksas, kas būs skaidrs tikai pēc ieņēmumu no pārdotajām biļetēm apkopošanas. Salīdzinot ar nacionālās atlases rīkošanas izdevumiem pērn, izmaksas samazinātas par 30%, tomēr ar apmēram 20 000 latu lieliem tēriņiem ventspilnieki rēķinās.

LTV ģenerāldirektors Edgars Kots izteica cerības, ka mūzikas cienītāji no divdesmit pretendentiem izvēlēsies labāko, kas godam prezentēs valsti Eirovīzijas finālā Maskavā. "Kā vienmēr gribam iegūt augstas vietas – pirmo vai otro –, bet pie šīs situācijas pateicīgāka laikam būtu otrā," jokoja E. Kots. Uz to A. Lembergs ieminējās, ka Ventspils ir gatava 2010. gadā uzņemt Eirovīziju, ja mūsējie šogad gadījumā vinnētu šo konkursu.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [12] ››
ziira 28.02.2009 08:45
Paldies,Lemberga k-gam un Ventspils pilseetai!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss