Finālā Daugavpils koris burtiski sagrāvis Lielvārdes kori

Tapuši zinami skatītāju balsojuma rezultati Koru karu finālam, kas norisinājas šo svētdien. Kā zināms par abiem finālistiem nobalsoja 180 948 skatītāji.

Finālā Daugavpils koris burtiski sagrāvis Lielvārdes kori
Komentāri[95] 09.12.2008 08:00

Tagad TV 3 publiskojis precizētus datus par to cik balsis kurš koris saņēmis. Rezultati ir graujoši: par Daugavpils kori nobalsots 159 484 reizes, kamēr par Lielvārdes tikai 21 464.

Atceramies, ka žūrijas balsojums abiem koriem bija identisks un visu izšķīra skatītāju balsojums.

Kā redzams, tad Lielvārdes korim ar Olgu Rajecku nav bijuši nekādi varianti uzvarēt jo balsojums ir 8x (!!) par labu Daugavpilij. Jau iepriekš VIPi.lv veikta aptauja ļāva secinat, ka uzvarētāji būs tieši Daugavpilieši, tiesa mūsu aptauja uzrādīja, ka Daugavpils varētu atrauties ar 3-kāršu pārsvaru.

Daugavpils koris savāca arī visvairāk balvas, tā bez galvenās balvas 15 000 eiro, Daugavpilieši saņēma arī portāla draugiem.lv balvu - 62 391 latus reklāmas iespējam portālā, turklāt šova sponsors Vital Life savu simpātiju balvu - 2500 eiro arī piešķīra Ata Auzāna korim.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [95] ››
karlo79 13.12.2008 13:06
Jebkurā gadījumā ja ir iespējas tādām manipulācijām,tad laikam daudz taisnīgāk būtu,lai šī žūrija izsaka savu viedokli un punkti netiktu rēķināti ar kaut kādiem mistiskiem koeficientiem, bet galīgā balss pieder skatītājiem un lai šis balsojums būtu atklāts.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss