Veseli trīs dalībnieki nokļūst "Zelta talantu" finālā

Šovakar bija pēdējā šova " Latvijas zelta talanti" atlases kārta. Jau nākamsestdien būs šova fināls, kurā skatītāji varēs lemt, kurš tad ir vistalantīgākais Latvijā.

Veseli trīs dalībnieki nokļūst "Zelta talantu" finālā
Komentāri[52] 06.12.2008 23:30

Žūrijai arī šoreiz nebija viegli izlemt kurus tad laist uz finālu, tomēr sīvas debatēs tika izlemts, ka "ceļazīmi" uz finālu saņems veseli trīs dalībnieki.

Madara Blumere.

Vadims Čerepanovs. Vadims ir trīsdesmit četrus gadus vecs rīdzinieks, kura talants ir zīmēšana ar krāsu baloniņiem - vīrietis spēj pāris minūšu laikā radīt īstus mākslas šedevrus. Paralēli zīmēšanai, aktīvi nodarbojas ar dejošanu un māca jauniešiem dejas prasmi.

Katrīna Kabiņecka. Katrīna ir deviņus gadus veca liepājniece. Meitene dzied kopš sevi atceras. Katrīnas sapnis ir kļūt par dziedātāju un uzstāties lielas auditorijas priekšā.

Savukārt tikai vienu zvaigzni no žūrijas saņēma Lauris Golubicks no Jelgavas. Lauris ir 24 gadus vecs jelgavnieks, kura talants ir dziedāšana. Puisis dzied kopš piecu gadu vecuma. Dziedāšanu nekur nav mācījies, uzskata, ka labā balss ir dabas dots talants. Puiša sapnis ir dziedāt uz lielās skatuve skopā ar Ievu Akurāteri un Olgu Rajecku - šīs dāmas ir viņa elki.

 

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [52] ››
niks 21.01.2009 15:09
Dzīvoju Liepājā!katrīnu ļoti bieži dzirdu koncertos,viņa tālu tiks ,neskatoties uz skauģu izteikumiem,Lai viņai veicas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss