Kristīni Šomasi no LNT Zelta talantiem diemžēl "izmet"

Meitenei, kuras māsa ir jau pazīstama skatuves māksliniece un kura tik ļoti alka uzstāties lielākas auditorijas priekšā, diemžēl nepaveicās. Fotogalerija.

Kristīni Šomasi no LNT Zelta talantiem diemžēl "izmet"
Komentāri[114] Bilžu galerija[12] 29.11.2008 22:50

Šovakar LNT Zelta talantos triumfēja un finālā iekļuva:

Harijs Atelsons - 17 gadus vecs rīdzinieks, kura talants ir popings. Ar popingu puisis nodarbojas jau gadu. Īpašo dejošanas stilu nekur īpaši nav mācījies, popingu apguvis pašmācības ceļā, idejas smeļas internetā.

Rūdolfs Bērziņš - 15 gadus vecs puisis no Cēsīm. Rūdolfa talants ir jo-jo triku rādīšana. Visu savu kabatas naudu izdod, lai nopirktu jaunus jo jo modeļus.  Puisis katru dienu vismaz divas stundas pavada jaunu triku apguvei, idejas smeļas internetā. Rūdolfa sapnis ir aizbraukt uz jo jo pasaules čempionātu. 

3. raidījumā vēl piedalījās:

Kristīne Šomase. Kristīne ir 15 gadus veca meitene no Valkas. Meitenes talants ir dziedāšana. Kristīne dziedāšanu apguvusi pašmācības ceļā. Jaunietes sapnis ir uzstāties lielas auditorijas priekšā.

Samanta Andrievskaite. Samanta ir 7 gadus veca meitene no Dobeles, kuras talants ir dejošana. Viņa dejo nepārtraukti un visās iespējamajās vietās. Samanta dejotprasmi nekur nav mācījusies, pirmos deju soļus apguvusi, skatoties televizoru. Joprojām iestudē jaunas dejas, iedvesmojoties tikai no televizorā redzētā. Samantas lielākais atbalsts ir viņas audžumamma, kura arī reizēm uzdejo kopā ar mazmeitu.

Dinārs Stundiņš. Dinārs ir 41 gadu vecs jelgavnieks, kura talants ir dziedāšana. Beidzis bērnu mūzikas skolu, trompetes klasi, pēc armijas pajuka spēlēšana un vairāk pievērsies tieši dziedāšanai. Pašmācības ceļā apguvis bungas spēli. Dinārs dzied arī pie stūres, jo priekšniekam patīk viņa balss. Pats arī raksta dziesmas. 

Cirks "BEZTEMATA", 13,19,20 gadi, Liepāja:

Jaunieši kopā  uzstājas jau 5 gadus. „Beztemata” talanti ir žonglēšana, burvju triki, braukšana ar monociklu, plastiskā akrobātika un citi cirka trik. Uzstājas visur kur aicina – gadatirgos, pilsētu svētkos, privātās ballītēs.

 Afrikāņu ansamblis „Welingtoni”.  „Welingtonu”  sastāvā ir trīs Jāzepa Mediņa zēnu kora dalībnieki  17 gadus vecais Jurģis Marcinkēvičs, 17 gadīgais Ansis Štrodaks un 23 gadus vecais Māris Veidemanis. Jaunieši jau vairākus gadus kopā dzied un spēlē afrikāņu bungas Jāzepa Mediņa zēnu korī. Jauniešu vaļasprieks ir ceļošana, sportošana, īpaši labi jauniešiem padodas futbola spēlēšana.

Laila Ozola. Laila ir 18 gadus veca dobelniece.  Laila ikdienā strādā par pārdevēju pārtikas veikalā. Kādu laiku strādājusi bārā Īrijā, kurā ar dziedāšanu uzstājusies publikas priekšā. Laila uzskata, ka viņas lielākais ierocis ir spēcīgā balss. Meitenes sapnis ir dziedāt uz lielās skatuves.

Laura Volkanovska. Laura ir 12 gadus veca meitene no Kuldīgas. Lauras talants ir dziedāšana un dejošana. Meitene jau piecus gadus mācās mūzikas skolā, māk spēlēt klavieres. Brīvajā laikā apmeklē modes deju studiju. Lauras sapnis ir kļūt par aktrisi.

Grupa „KOMBUĻI”.  Grupa „Kombuļi” ir no Kombuļu pagasta. „Kombuļu” sastāvā ir 29 gadus vecā Inese ar savu vīru, apdrošināšanas speciālistu, 54 gadus veco Ēriku, pārim ir četri bērni. Trešā ansambļa dalībniece ir 54 gadus vecā „Oriflame ”kosmētikas izplatītāja  Ilona. Dalībnieki kopā muzicē jau trīs nedēļas. Inese raksta gan dziesmu tekstus, gan mūziku. Iedvesmu smeļ ikdienas priekos un emocionālos brīžos, ko sniedz viņas četri bērni.

Aleksandrs Kolantarovs. Aleksandrs ir 17 gadus vecs puisis no Liepājas. Dzied jau sešu gadus, bet īpaši dziedāšanu nekur nav mācījies. Dziedājis dažādos skolas pasākumos un koncertos. Viens no mīļākajiem dziedātājiem ir Dima Bilans.

Sergejs, Nikolajs, Jevgēņijs, Vitālijs. Sergejs  Patonovs ir  bārmenis, Nikolajs Varoņistovs ir  breake dance treneris, Jevgēņijs Hritankovs ir  bārmenis, Vitālijs Balarins  breake dance treneris no Rīgas. Puišu talants ir breake dance dejošana.  Jaunieši kopā dejo jau divus gadus. Sergejam pieder sava breake dance skola. Puišu sapnis ir piedalīties lielās, pasaules līmeņa breake dance deju sacensībās.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [114] ››
meitene no Latgales 05.12.2008 20:50
Interesanti,ko skatījās atlasē,ļaujot piedalīties kombuļiem.Ja nebija Latgalē normālu pretendentu,tad nav ko ākstus rādīt.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss