"Zvaigžņu lietū" uzvarēs Kosīte un Rubenis

Jau šajā nedēļas nogalē sāksies bagātīgā rudens šovu biruma noslēgumi. Pirmos rezultātus mēs uzzināsim jau svētdien, kad notiks LNT grandiozā šova „Zvaigžņu lietus 2” fināls. Pēc „Triobet.com” prognozēm ar nelielu pārsvaru tomēr lielākas izredzes uzvarēt ir Laurai Kosītei un Ralfam Rubenim. Minētā pāra iespējas uzvarēt tiek vērtētas ar 55% iespējamību, savukārt, neskatoties uz atrašanos līderu pozīcijā iepriekšējos divos raidījumos, Kristīnai Zaharovai un Nikolā Roldānam uzvaru prognozē par 45%.

"Zvaigžņu lietū" uzvarēs Kosīte un Rubenis
Komentāri[117] 31.10.2008 08:00

Procentu sadalījums parāda, ka ļoti labas izredzes ir abiem finālpāriem. Nevar izdalīt vienu no viņiem kā izteiktu favorītu, jo abiem pāriem ir spēcīgās puses, savi trumpji un iespējas iekarot skatītāju sirdis.

„Triobet.com” pārstāvis Kaspars Melders: Nevarētu sacīt, ka finālā palikuši divi visspēcīgākie pāri, jo noteikti var teikt, ka arī iepriekšējā raidījumā izbalsotie Kristaps Streičs un Candy bija viens no šova spēcīgākajiem pāriem gan vokālajā, gan šova ziņā. Tomēr droši var teikt, ka finālā iekļuvušie pāri ir skatītāju iemīļotākie jau kopš šova sākuma.”

Kristīna Zaharova un Nikolā Roldāns kopš pirmā raidījuma parādījuši sevi kā ļoti spēcīgus vokālajā ziņā, un arī skatītāji viņus iemīlējuši uzreiz. Latviešiem ļoti simpātiski šķiet ārzemnieki, kuri spēj iemācīties latviešu valodu, tādēļ latviski izpildītā „Tumša nakte” izraisīja neviltotu skatītāju sajūsmu. Par šī pāra iespējām uzvarēt noteikti liecina arī skatītāju balsojumi, kuri pēdējos raidījumos bija redzami visiem – Kristīna un Nikolā tajos bija pārliecinoši līderi.

Tomēr Laura Kosīte un Ralfs Rubenis līdz šim bijuši „žūrijas nenovērtētie” šova pastarīši, kurus „glābis” tieši skatītāju balsojums. „Šī pāra sniegumu žūrija visbiežāk īpaši neizcēla, bet drīzāk pat ļoti kritizēja. Vairākas reizes Laura un Ralfs ieguva ļoti mazu vai pat vismazāko punktu skaitu no žūrijas, bet skatītāji vienmēr bija pietiekami aktīvi un,neskatoties ne uz ko, minētais pāris šovā palika.

Iespējams, zināmu ieguldījumu deva arī nemitīgi uzturētā intriga ap dziesmu „Es nevaru būt balts”, kuru itin bieži šova laikā pieminēja tā vadītājs Māris Grigalis, līdz beidzot tika izspiests solījums, ka to skatītājiem būs iespēja dzirdēt tad, ja pāris iekļūs finālā. Jau kopš šova sākuma vītā intriga ap minēto dziesmu un „žūrijas nenovērtēto” loma ir divi ļoti spēcīgi komponenti, kas varētu nest veiksmi tieši Laurai Kosītei un Ralfam Rubenim,” „Triobet.com” pārstāvis Kaspars Melders.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [117] ››
LasītājaRakstītāja 06.11.2008 13:45
Labāk danco!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss